Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nekem mától nyári szünet....

Nekem mától nyári szünet. Négy hónapon keresztül mit csináljak?

Figyelt kérdés

A nyelviskola már fix csak nem tudom mikor fogok beiratkozni még ki kell választani a legjobbat. Nagyimhoz is fogok menni egy hétre! 21-én délelőtt infóból érettségizem.. aztán júniusba csak pár nap lesz a vizsga.. vannak barátnőim (4 legjobb barátnőm van + egy fiú barátom , meg egy másik osztálytársam , aki az egyik bnőmmel van jóban , velük szoktam lenni.) Holnap ha minden igaz tóra megyünk! Ma hívtak inni , de egy: nincs pénzem. Kettő: én jól tudom érezni magam anélkül is (lásd: szerenád , amikor egy kortyot sem ittam , de olyan voltam mint egy részeg.:D) 3: ők már nagyon korán lerészegednek, és én akkor már nem tudok velük mit kezdeni. :( További ötletek?? Csak szeptemberig tartókat soroljatok , utána már nem fogok unatkozni. Szóbelikre is tanulok , de nem egész nap! A felét már most tudom.

18/N


2012. máj. 11. 15:12
 1/5 anonim válasza:
88%
Ismerkedj meg velem ! 18/F
2012. máj. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Járj be helyettem :D
2012. máj. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Kezdj el hangszeren játszani.
2012. máj. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Pfff... én pont a nyelviskolát akartam ajánlani. De egy csomó mindent lehet csinálni. (Én pölö, ha a te helyedben lennék, kerékpárral fölfedezném a környék eddig ismeretlen részeit. Huszonéves vagyok, de még mindig vannak felénk is ismeretlen részek. Vagy ki-be járnék a könyvtárba, és kihoznék mindent, amit már rég óta el akarok olvasni. Bocs, lehet, hogy ez neked nem szórakozás, én könyvmoly vagyok.)

Menjetek el túrázni, esetleg biciklitúrával egybekötött sátorozásra. Tudom, hogy furán fog hangzani, de költözz ki ismerős vagy rokon kerti házába vagy kertjébe - ha van -, és gyümölcséréskor segédkezz a szedésben! Pár sör és egy szalonnázás, igaz, ez csak egy esti program.


Eddig ennyit tudtam. Vagy kezdj egy új nyelv tanulásába otthon. Az is vicces.

2012. máj. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
tanulj meg kínaiul, a jövő nyelve
2012. máj. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!