Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nemsokára lesz a 14. szülinapo...

Nemsokára lesz a 14. szülinapom. Milyen programok legyenek a bulimon?

Figyelt kérdés
14.éves leszek és 6 embert hívtam meg,de nem tudom miket csináljunk a bulimon.És milyen kaja legyen.Előre is köszi mindent.
2012. febr. 26. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Kreatív hatos

Aki hatot dob annak kell kitalálni, mit építsenek a csapatok, papírból. Választék: Híd, hajó, léggömb, templom, toronyóra, kalitka, űrhajó stb. Csak a fantázia szab határt. Majd a társaság tagjait úgy kell csoportokra osztani, hogy egymást nem annyira ismerők kerüljenek egy csapatba, és egyenlő legyen az arány, mind nemekben mind létszámban pl. 4-es csoportokra, osztva kell végrehajtani a feladatot. Az a csapat nyer, aki adott idő alatt (max.2 óra) elkészül a kivitelezéssel. A nyertes csapatnak pedig lehet hat kívánsága, amit a többieknek végre kell hajtani. Pl.: egymást háton átvinni a szoba egyik végéből a másikba, szendvicset készíteni nekik, a buli után összetakarítani, koktélt keverni, stb.

Eszközök: papír, olló, ragasztó vonalzó. Más nem használható.

2012. febr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én olyat is játszottam, hogy egy tábla csokit ki kell tenni az asztalra és el kell kezdeni enni villával, közben mindenki dob egy dobókockával. Aki hatost dob, az átveszi az evő szerepét és még sapkát-sálat-kesztyűt is fel kell tennie.
2012. febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Kis szendvicseket készítenék.

2012. febr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Boldog születésnapot!


[link]

2012. febr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,ha tudtok még írjatok
2012. febr. 26. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!