Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Durva sport lánynak a thai box?

Durva sport lánynak a thai box?

Figyelt kérdés
16éves vagyok már évek óta vonz a box és most elhatároztam,hogy elszeretném kezdeni de viszont rengeteg ismerősöm próbál lebeszélni róla. Tudom hogy nehéz kérés de ÉRTELMES VÁLASZOKAT kérnék:)
2012. febr. 2. 19:13
 1/8 anonim válasza:
Hát lányok inkább kick boxoznak, mert ott kitérsz az ütések elől, thai bokszba inkább beleáll az ember hogy megmutassa mekkora kemény, de te döntesz hogy az eszed vagy az erőd ami a sportot vezényli.
2012. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Jack Jonson válasza:

akkor inkább sima box mint a valóvilágba a szukabunyó

de hamár box mennyire vagy kigyurt?

2012. febr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a thai boxnak nem az a lényege hogy bele álj az űtésekben a thaifőldiak eszt a háboruban fejleszteték ki hogyha valami oknál fogva elveszitenék a kardjaikat annélkül is meg tudják védeni magukat vagy is a testüket használják fegyvernek remek sport ha itt lenne ilyen oktatás én ara jelenkeznék
2012. febr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hova valósi vagy?
2012. febr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
békés megye vésztő
2012. febr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az nem tudom, én Csongrád Megye Makó, és Szegedre fogok majd buszozni.
2012. febr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
130-140 km ide Szeged
2012. febr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Texas Tex válasza:
Ne hallgass az ilyen válaszolókra! Megmutasd mennyire vagy kemény, meg mennyire vagy kigyúrt...Ez hülyeség. Semmi más nem számít ha van legalább egy átlagos testfelépítésed csak, hogy mennyire vagy kitartó. A mi csoportunkba jár több lány is és nagyon ügyesek. Nagyon jól lemozgat, fogyaszt és önbizalmat ad! Csak ajánlani tudom! Ne hagyd magad lebeszélni semmiről, menj el, próbáld ki és meglátod, hogy tetszik-e, vagy sem.
2012. febr. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!