Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Thai boxolok és kontakt...

Thai boxolok és kontakt lencsére fogok váltani lehet e kontakt lencsében boxolni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nee,nem ajánlott.Én mér próbálta,ide oda csúszkált,meg ki is verték,nagyon szar érzés,bár én alapból nem szeretem a kontaktlencsét,maradok a szemüvegnél,amíg meg nem műtenek.Énis Thai Boxolok,és hidd el,tényleg qrvára rividlátó vok,de ennek ellenére is látom az ellenfelet,és le is tudom védeni a támadásait,és még ártani is tudok vele.
2012. jan. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, nekem volt kontaktlencsés edzőtársam.


Van is egy jókis sztorim erről, sparring közben kapott egy maflást, egyből int hogy állj, én csak nézek, annyira nem találtam el. kiesett a kontaktlencséje... Lemegyünk kutyába, keressük, kis idő mulva már a többiek is segítenek , a lencse sehol. megnézem a kesztyűt, azon sincs. elveszett.


következő edzésen mondja az arc, hogy meglett a lencse, kérdezem, hol találta meg? erre a srác: hazafelé a trolin. WTF? a trolin? Ja, mert nem esett ki neki, csak felcsúszott az ütéstől a szemüregébe, hazafelé meg egyszercsak visszacsúszott :D


mindenesetre szerintem tegyél félre egy olyan lencsét edzésre, amit már viszonylag sokat hordtál, és nem kár érte, ha elveszik.

2012. jan. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. jan. 14. 14:02
 4/6 anonim válasza:

Én meg furcsán nézek a válaszadókra mert ekkora hülyeséget sajnos nem tudok elhinni.


Attól hogy megütnek valakit még a lencse nem fog elcsúszni, legfeljebb ha a szemébe nyúlnak... de az csak nem szokás boxon, akkor a szemed is megsérülne.


A kontaktlencse meg ha felcsúszik akkor rettenetesen szúr és csíp és az ember pislogni kezd amíg ki nem jön. Olyan nincs hogy észre sem veszi. Bogár már ment a szemedbe biztosan... ez is olyan érzés ha nincs a helyén. De egy olyan lencse ami passzol a szemedre sosem fog elcsúszni. Minden sporthoz megfelel a kontaktlencse.

2012. jan. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig ez van haver, a valóság minden képzeletet felülmúl.
2012. jan. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is jarok boxra és szeuveges vagyok . A szüleim gondoltak rá , hogy kellene kontaktlencse , de szerintem nem szüks¨éges . Nagyon rövidátó vagyok , de azért az ellenfelet látom . 15/L
2012. jan. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!