Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hova menjünk ma? (pest azon...

Hova menjünk ma? (pest azon belül örs közele)

Figyelt kérdés

olyan program kéne ami mind a hármunknak megfelel. lány 14 pasi 40 nő 39 (csak azért írtam így, hogy ne derüljön ki, hogy ki a kérdező). IKEA-at terveztünk. de ott már csomószor voltunk... nem shoppingolni szeretnénk, csak nézelődni, nem egy vagyonból.

várom az ötleteket :-)


ui: lehetőleg benti program legyen, mert nem szeretnénk szétfagyni :-)


2012. jan. 14. 11:06
 1/4 anonim válasza:
Mondjuk az Árkád?
2012. jan. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha szeretitek az Ikeát, nyugodtan. Én kéthetente járok, és mindig képes vagyok órákat eltölteni.

Esetleg Aréna, de ott nincs túl sok látnivaló, talán valamelyik kajáldájukba beülhettek.

2012. jan. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát... ha csak úgy menni akartok, akkor nemtom :D de ha csinálni is akartok valamit, akkor mondjuk valahova étterembe. XXI. kerületben van La Guna étterem, elég drága, de jó kajákat adnak. Ha nem engedi meg az anyagi helyzet, akkor csillagtelepen, a fociklub után ha a Szent László u. felől jöttök akkor a focitelep végén balra van egy olcsó annyit-eszel-amennyi-beléd-fér étterem, 1000 ft/fő. És ott van minden a svédasztalon, 3 féle köret, csomó szósz (bakonyi pl.), meg néha süti is szokott lenni, meg leves, savanyúság, szóval majdnem minden :D persze azon kívül is lehet rendelni más dolgokat, meg pizzázó is egyben, a neve Pagoda étterem :) de ha ilyen családiasabb akkor a La Guna jobban megfelel, mert ott nem csak gyorsan megkajálsz és jössz, hanem mondjuk amíg kihozzák a kaját beszélgethettek a hétről, kivel mi történt stb. Remélem segítettem, meg azt is, hogy még időben írtam és nem indultatok el :)
2012. jan. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Moziba esetleg?


Vagy IKEA-ba lehet nézelődni,utána pedig kajálni is.

2012. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!