Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleimmel való viszonyomról...

A szüleimmel való viszonyomról van szó! Mit csináljak h ne menjünk egymás agyára?

Figyelt kérdés
Tehát az a helyzet, h a bátyám most fog egyetemre meni és engem a szüleim eddig is nagyon szigorúan fogtak de most minden apró dilijüket ÉN fogom megkapni!!! Rajtam fogják elverni a port ha épp szar kedvük van! Pont most amikor éppen ilyenkor lesz amúgy is rohadtul elegem belőlük! Tapasztalatokat szeretnék hallani és tanácsokat ha veletek is történt ilyen! 13/L
2011. aug. 12. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont annyi idős voltam mint te amikor meghalt az édesanyám. Szerintem inkább próbáld elfogadni és szeretni őket. Egyébként pedig ez csak egy felételezés, hogy mi fog történni, kár előre aggódni.
2011. aug. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha "rohadtul eleged lesz belőlük", akkor szépen elköltözöl, elmész dolgozni, fenntartod a lakást, fizeted a számlákat, veszel enni-, innivalót, ruházkodsz, és taníttatod magad, fizeted a tanszereket, az osztálypénzt, stb....


Addig pedig minden nap megköszönöd a szüleidnek, hogy ők megteszik helyetted mindezt, és neked csak tanulnod kell...

2011. aug. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt most nem úgy kell érteni h utálom a szüleimet! ne értsétek kérlek félre a kérdést! csak pont most fog majd elkezdődni a tinis durcizós csak a szüleim hagyjanak békén korszakom! és h ha még egy fiú is jönne a képbe akk nem tom mi lesz!
2011. aug. 12. 16:12
 4/4 anonim ***** válasza:

akkor szépen eléjük állsz, és megmondod neki, hogy a jó viszony érdekében a lehető legkevesebben cseszegessenek.

cserébe jól tanulsz, normálisan, tisztelettudóan viselkedsz, és néha fapofával tűröd, ha beléd kötnek vmi miatt.


a tinikor is elmúlik egyszer.

2011. aug. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!