Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen hobbim legyen?

Milyen hobbim legyen?

Figyelt kérdés

Sokat tanulok, és sokat nem vagyok otthon, de amikor már mindent megcsináltam, rám jön az unalom. Borzalmas dolog, minden perc nagyon hosszúnak tűnik, csak szenvedek. Milyen hobbim lehetne? Nektek milyen van? Ötletek? A választ előre is köszönöm!

14/L


2011. szept. 29. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:

14 évesen még nem is volt internet, Te meg ez mellett unatkozol? :D ez is egy hobbi ám!

Ha sokat tanulsz, akkor olvasgass még utána azzal kapcsolatos infókat...

2011. szept. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És a fotózás, mint hobbi? Mit gondoltok róla? (Mármint úgy értem én fotóznék dolgokat:))
2011. szept. 29. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Olvass, nézz filmeket/sorozatokat, stb.


Vagy ha nem otthoni programokat akarsz:

kezd el valami sportot, pl. röplapda, az elég csajos.


Tanulj nyelvet, vagy ha már megy 1 akkor még egyet (az angol magába lószart sem ér, azt tudni kell, ma már full alap, ezen kívül még minimum 1 nem árt).

2011. szept. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sokat olvasok, nem nagyon szeretek sportolni és nem tanulok angolul, németet tanulok, de nem vagyok érte odáig.
2011. szept. 29. 20:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Leginkább az olvasás volt nekem nagyon sokáig.

Mostanában nyitok a kreatív dolgok felé, foltvarrás, festés, rajzolás, lakberendezés, varrás, hasonlók. Órákig el tudom nézegetni az ezzel foglalkozó weboldalakat és szakkönyveket, ahol inspirációt gyűjtök.

2011. szept. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha van kézügyességed: origami, matricafesték(kidekorálhatod pl a tükröket a lakásban) keresztszemes hímzés, rajzolás és festés (szén, akvarell, pasztell stb.)minden mennyiségben :D


Én ezeket csinálnám, ha lenne szabadidőm egyetem mellett...mondjuk lehet h csak én osztom be rosszul az időmet... :S

2011. szept. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!