Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen hobbim legyen?

Milyen hobbim legyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves lány vagyok és nincsen semmilyen hobbim! Az a kérdésem, hogy nektek milyen hobbitok van? Mit érdemes csinálni? Lehetőleg társas hobbit akarok nem ilyen otthon gyöngyfűzés stb. Régen táncoltam egy évig, de már nem szeretném folytatni mert rájöttem hogy nagyon nincs hozzá érzékem. Kis ideig kick-boxoltam de az se jött be. Valami oylan sport is jó ahol sokat nyújtnuk szeretnék hajlékony lenni nagyon érdekelne a balett de azt fiatalon kezdik el nem olyanok mint én :S Valaki valamit?
2011. aug. 1. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Cross-motrozás.
2011. aug. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az hajlít?:D meg azt neekme kell megvenni nem? az rengeteg pénz:S
2011. aug. 1. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyógynövények gyűjtése a réten
2011. aug. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát párszor elb@szódtam már mocival úgy, hogy hajlongani kellet, hogy kimásszak alóla:)

Amúgy egyes pályákon lehet bérelni mocit ruhával együtt. Nem igazán lányos sport, de egyszer érdemes kipróbálnod. Nincs ahhoz fogható érzés amikor 3-4 métert ugratsz utána pocsolyákon átgázolva nyakig sárosan csúszkálsz a pályán. Óriási adrenalin löketet tud adni.

2011. aug. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a táblás szerepjátékokat ajánlom. Legjobb hobbi ever.
2011. aug. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!