Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi legyen az én hobbim?

Mi legyen az én hobbim?

Figyelt kérdés
Szeretnénk valami gyüjtögető hobbit!! Tehát nem festészet, futás ilyesmi hanem valami gyüjtős! Lehetőleg ne legyen túl költséges
2011. ápr. 6. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szalvéta - nem drága és nagyon szépek vannak
2011. ápr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én matricákat gyűjtök, aranyos lesz majd nézegetni mondjuk 50 év múlva :) a legtöbb boltban könnyen beszerezhető, csak pár száz forint.
2011. ápr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyűjts régi,vagy külföldi pénzeket,szalvétát,bélyeget,képeslapot,söralátétet,különleges gyertyákat,sörös dobozokat,parfümös üvegeket,plüssfigurát,babákat,gyufás dobozokat, repülő vagy hajómaketteket,fehérneműt,kaktuszokat,szobanövényeket,könyveket,köveket ásványokat,régi bakelit lemezeket,posztereket plakátokat,utca és közlekedési táblákat,magazinokat,ékszereket,gombokat,csatokat,régi fotókat,naptárakat,poharakat,üvegeket,borokat,boros címkéket,cigis dobozokat,pipákat,sétabotokat,baseball sapkát,rajzokat,karikatúrákat,hűtőmágneseket,ólomkatonákat,híres emberek aláírásait,névjegykártyákat...stb(most csak ennyi jutott eszembe):D
2011. ápr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönom a válaszokat!! Az utolsó hozzá szólónak különösen!!:)
2011. ápr. 7. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!