Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi csináljak ITTHON unatkozom?

Mi csináljak ITTHON unatkozom?

Figyelt kérdés

Mi csináljak ITTHON unatkozom?


Mi csináljak ITTHON unatkozom?


Mi csináljak ITTHON unatkozom?


2011. júl. 19. 22:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja ideges vagyok, és 134-es az IQ.
2011. júl. 19. 22:06
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha okos vagy: szerezd be a Portal 1-2-t, szerezz hozzájuk mapokat(fanatikusok által készített, általában nehéz pályák), játssz Rubik-kockával, míg 20 mp alatt ki nem rakod, van ördögkulcs meg nem tudom mik...

Ha ideges vagy, vegyél sok "mészosztlősz" játékot, szállj be egy kocsiba és nézd meg, h 300-on mennyire tudsz az úton maradniXD

Esetleg Facebook, főzés/sütés, Garry's mod...

Ui:Amit nem ismersz keresd meg itt: Google/Wikipédia/Youtube

Remélem találsz valami elfoglaltságot;)

2011. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Várok még ötletet.


Ezt Portál egy-t meg nézem újra. Bár anno nekem inkább türelmem és nem logika játéknak tűntek. Mármint türelem kelet hozzá sokkal több. De lehet hogy egyéni feladványokban más.


Az összes Incredible Machine jó játék volt arra három négy órára.


Az ördöglakatok 3-5 per c alatt meg vannak állában. Persze nem a könnyebbek mert az 20-30 mp.


Grand Theft Auto: San Andreas volt az utolsó ami jól futott az akkor új gépemen (90-95%+). Viszont az az előtti játékokat ennyi idő alatt meguntam.


Köszi! Várok még ötletet.

2011. júl. 19. 22:38
 4/9 anonim ***** válasza:
ajánlom a gportal.hu-t. 500 forintért lehet venni SMS-ért honlapot. tanuld meg 1 év alatt (lehet élvezni :D) és 5 év múlva olyan portálod lehet majd, hogy Mo.-ban is lehet a legjobb, ha egyedi ;) Hidd el, 137-es IQ-val sima ügy. És 5 évig nem unatkozol.
2011. júl. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*134 IQ
2011. júl. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi!


"A kérdező kommentje:

Ja ideges vagyok, és 134-es az IQ."


A komment megírásának időpontja: 07-19 22:06

A kérdés kiírásának időpontja: 07-19 22:0


A "Ja ideges vagyok, és 134-es az IQ." volt a lényeg. Mert ha nem lettem volna ideges, olvastam volna mondjuk. Most már azóta kiolvastam pár könyvet. Úgy hogy sajnos nem én leszek a gportál milliárdos. Mert a történelmet és szociológiát jobban szeretem mint az ilyen műszaki dolgokat.

2011. júl. 30. 05:40
 7/9 A kérdező kommentje:

Most újra.

Most újra.

Most újra.

2011. aug. 9. 11:18
 8/9 anonim válasza:

Szia!


itt egy jó tipp: [link]


De itt egy másik is: [link]


Jó szórakozást!:)

2011. aug. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ukulukumixD válasza:
Elektronika, AVR programozás a legjobb hobbi. Neked könnyen menne
2015. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!