Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Rohadtul unatkozom itthon!...

Rohadtul unatkozom itthon! Mit tegyek? :D

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó az idő. Menj sétálni, vagy csak úgy ki az udvarra.(persze, ha van..)
2010. ápr. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Segíts nekem tanulni :(
2010. ápr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mit tanulsz? :D
2010. ápr. 24. 10:37
 4/10 anonim válasza:
tanulj,takaríts,főzz.süss valamit.
2010. ápr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hallgass zenét, nézz meg egy filmet, amit megakartál már nézni rég óta, olvass el valami jó kis könyvet, menj sétálni, és fedezd fel a természetet, tornázz... :D
2010. ápr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Menj el bringázni! Vidd magaddal a fényképezőgépet, fotózz! De lenne még millió ötletem.
2010. ápr. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ezt, amíg meg nem nősültem, simán megoldottam...

Azóta meg nem unatkozom...

2010. máj. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ez egyszerű! tornázz vagy tedd be a kedvenc számodat a lejátszóba és csak úgy fetreng a kanapén vagy olvass! én általában a kutyámat szoktam viccesen terrorizálni! persze nem durván! csak mondjuk csettintgetek a feje fölöttés attól úgy megijed hogy 3 métert rohan! tök muris! ha van kutyád próbáld ki! vagy amit még szoktam csinálni az az hogy kotyvasztok valami trutyit a konyhába azt összekenem vele a kilincset amikor nincs itthon senki és mikor visszajönnek és kinyitják az ajtót csak néznek nagyokat mi a fene ez a trutymó a kezükön! :D
2010. máj. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Marha vicces. Aztán ne lepődj meg, ha a kutyád, vagy az otthoniak megharapnak!
2010. máj. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nagyon-nagyon-nagyon nagy baj, ha ennyire tudsz unatkozni!!! Sőt, egyáltalán, ha tudsz unatkozni!!! Az egyszeri ember még a budin is olvas valamit, mert egyébként az is kiesett idő... Néha elnézem, ahogy a vonaton ülnek emberek, akár órákon át, és nem csinálnak semmit, csak néznek ki az ablakon vagy maguk elé... Én inkább lekésem és megyek a következő vonattal, ha nem tudok venni valami olvasnivalót az útra. Belehalnék! Olvass! Vagy ha már ott ülsz az internet előtt, nézelődj, keresgess! Ha unatkozol, akkor nem érdekel semmi! Az pedig nem egészséges! Ha végképp nincs megoldás, széttelefonálom az agyamat (meg a fizumat), de akkor is járatom az agyam! Szerintem keríts legalább egy-két havert, akikkel lehet beszélgetni, ha már nincs Valakid! De a legjobb az olvasás! Műveltet, foglalkoztat, palléroz!

(de ne Blikket!)

Üdv.:

Totis

2010. máj. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!