Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi lenne ha 12 éves lányod...

Mi lenne ha 12 éves lányod egyszer csak azzal állna eléd hogy jrocker akar lenni?

Figyelt kérdés
aki nem tudja mi az néz meg agoogleban jrock vagy visual kei címszó alatt ^^
2011. jún. 6. 14:21
1 2 3 4
 21/31 mana sama *-* válasza:
én igazából annyit nem értek csupán minek írogatnak olyanok akiknek fogalmuk sincs az egészről eleve ha szüleidnek mondanád h jrocker leszel akkor is magyaráznád nekik mi is az ilyenek ! meg eleve most komolyan ha azt mondják nem akkor is lehetsz az nekik különösebb beleszólásuk nincs h hogy nézz ki micsinálj 4 viszont azért téllegg jobb kerülni a feltűnést nem mintha könnyű lenne egy jrockernek de megoldható
2011. jún. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:

én úgy öltözködöm mint egy jrock-er ^^


13/L ^^ anyumnak nem szóltam de nem igazán tetszik neki ez a stílus :\

2011. júl. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem szoktuk használni a jrocker kifejezést. Nem az számít, hogy ki hogy öltözködik, hanem, hogy eljut e a zene a szívedbe...

A hogy néznek ki ezek? na ezzel lelehetne állni, mert lehet, hogy Hizaki nőnek öltözik, a nagy amerikai gitárosok a bokájukat lefosnák, ha tudnák utánozni. ( És még Hide-ről, vagy Mana-sama-ról nem is beszéltem) Én nem is voltam 12 amikor elkapott a gépszíj, de ez vagyok én és a szüleim is megbékéltek vele....

2011. okt. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Elég későn írok ide de hát na:D Úgy imádom amikor a szülők itt szaroznak, hogy pofonvágnák a gyereküket, ha azok mernének valamilyen extrémebb stílusba tartozni. Komolyan:DD Ez már szinte nevetséges.. Úgy öltözködik ahogyan csak kedve tartja. Ha már kezdene eldurvulni akkor rászólnék, de amíg egészséges keretek között tartozna a stílusba, még büszke is lennék rá, hogy ő nem megy a többi majom után...Én imádom a Jrockot, és semmi bajom a külsejükkel. A zenéjük K*rva jó és ennyi a lényeg. Most mit kell itt izélni, hogy "Hogy néznek már ki?"-Ennyi erővel a Jrockerek, meg téged b-sznának nyakon, hogy miket szeretsz...
2012. febr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
hát már eltelt egy év mióta feltettem a kérdést és így visszaolvasva ...tényleg butaság lenne odaállni anyáék elé, bár annyit már tudnak , hogy japán rockot hallgatok és érdekel a kultúra...egyébként ők furcsa mód nem voltak olyan negatívak ,mint a legtöbben inkább csak elpoénkodtak a témával:D de amin még megakadt a figyelmem , hogy azt írták úgy is lemondok róla ehhez képest már 2 éve szeretem ezt a stílust(11 évesen kezdtem érdeklődni felőle) hát ennyi de köszi a kommenteket:D
2012. ápr. 29. 12:29
 26/31 A kérdező kommentje:
jaj és még volt szó a feltűnésről...hát nyilván nem fogok kiállítani az utcára egy uruha féle combkivillantós nadrágban:D mikor feltettem a kérdést sem arra a pircinges túlontúl extra dolgokra gondoltam, hanem mint írták amiről eszembe jut japán, vagy kockás ing bakanccsal és egy fekete nadrággal:D
2012. ápr. 29. 12:32
 27/31 A kérdező kommentje:
a zenéről pedig.... hihetetlen, hogy egyesek képesek úgy megítélni, hogy nem tudják milyen... vicces, hogy az emohoz hasonlítják pedig nem egy olyan szám van, amiben szerepel, hogy a halál nem ad feloldozást semmi alól... na mindegy a lényeg, hogy szeretem és kész... van olyan banda amit ha hallgatok egyszerűen muszáj mosolyognom, annyi élettel van tele, mások pedig segítenek, hogy ne legyek annyira érzékeny ha a kinézetemmel(nem az öltözködés hanem a súlyom miatt) csesztetnek, eddig a legtöbb barátom szerint sokkal megértőbb és öntudatosabb lettem mióta hallgatom, a felfogásom pedig merőben megváltozott...sosem hittem volna, hogy egy példakép rávesz arra, hogy napszámba menjek dolgozni, hogy vehessek magamnak egy gitárt:D elnézést a hosszú válaszokért, csak mindenre szeretnék válaszolni:D
2012. ápr. 29. 12:43
 28/31 anonim ***** válasza:
Sajnos én is napszámos vagyok bár az én első teljesítendő álmom szerényebb.... egy Versailles zászló :)
2012. ápr. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
versailles<3 :)
2012. máj. 1. 10:13
 30/31 anonim ***** válasza:
én is voltam ilyen 13 évesen és mégis normális vagyok...
2012. máj. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!