Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi lenne ha 12 éves lányod...

Mi lenne ha 12 éves lányod egyszer csak azzal állna eléd hogy jrocker akar lenni?

Figyelt kérdés
aki nem tudja mi az néz meg agoogleban jrock vagy visual kei címszó alatt ^^
2011. jún. 6. 14:21
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
0%
Jól megpofoznám. Hogy néznek már ki ezek? [link]
2011. jún. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Csak nyugodtan. Ha azt szerette meg, akkor hallgassa azt.
2011. jún. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
12%
bezárnám a pincébe egy jó nagy vasgolyóval a lábán,4-5 harcikutya társaságában
2011. jún. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%
Persze, ha pofánvered a gyerekedet, akkor biztos jobb lesz neked. De vajon neki?
2011. jún. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
14%

... és mégis miből?

Me' hogy én egy fillért nem adok arra, hogy úgy nézzen ki, mint egy 14 éves hentai rajongó kiskö.csög vágyálma, az garantált.

Iskolába úgyse mehet így, szóval felejtős.


12 évesen tán még elég kicsi az ilyen feltűnési viszketegségekhez.

2011. jún. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
félreértés ne essék nem felnött vok hanem gyerek xD és csk azért kérdeztem h nagyjából tuggyam én mire számíthatnék ha ezzel mennék anyámék elé xD mindenesetre köszönöm a válaszokak - ez nálam nem feltünési viszketegség csak eztszeretem és kész -^^ a feltűnő darabokat meg kerülném úgy is mert ojanba téll nem mehetnék suliba én inkább ijesmikre gondoltam csk kicsit lányosab kiadásban: [link]
2011. jún. 6. 14:57
 7/31 anonim ***** válasza:
31%
Amit belinkeltél, azok a ruhák még épp elmennek. Csak a hajadból ne csinálj madárfészket, meg ne tegyél WCpapírt az orrod elé, ha lehet.
2011. jún. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Hát én közölném veled, hogy ha van miből fiam... Én egy fillért nem adnék, gondolom vannak ruháid, az bőven elég. Úgyis kinövöd seperc alatt ezt a mániát.

Nem vagyok én semminek az elrontója, de ha valaminek nem látom értelmét, akkor nem támogatom.

2011. jún. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
legutolsó kommentelőnek: igaz én sem szeretném ijen drága cuccok megvételével zaklatni a szüleimet és nem is akarok semmi anyira extra vagánzs dolgot amit késöbb nem tudnék venni ha kinövöm ezt a hóbortot :) aki pedig elött irt annak pedig hogy a hajamból nem szívesen csinálnék madárfészket és ht bár nekem teccik a wcpapír xD nem húznám fel mert azért nem akarom hogy hüjéének nézzenek a piercingek meg a tetkok gondolom egyértelmű hogy ojan szoba sem jöhet xD köszi az ujjab komenteket :)
2011. jún. 6. 20:07
 10/31 anonim ***** válasza:
0%
Úgy látom, hogy ez lényegileg az emo japán változata. Mit tennék ha a lányom azzal állna elő, hogy ilyen akar lenni? Valószínűleg elgondolkoznék, hogy hol ronthattam el...
2011. jún. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!