Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi lenne ha 12 éves lányod...

Mi lenne ha 12 éves lányod egyszer csak azzal állna eléd hogy jrocker akar lenni?

Figyelt kérdés
aki nem tudja mi az néz meg agoogleban jrock vagy visual kei címszó alatt ^^
2011. jún. 6. 14:21
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
0%

Először is tanulj meg normálisan írni!

Másodszor úgy lenéznének és piszkálnának téged

egy ilyen undorító stílust követően, hogy pár hét, pár nap és magadtól lemondanál róla.

Ilyenröl, hogy jrock még soha nemhallottam.. emo és rock

egyszerre? :SS

2011. jún. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
nincs köze az emohoz- köszi a válaszokat :)
2011. jún. 7. 20:25
 13/31 anonim válasza:
80%
aki nem tud a dolgokról, az ne dumáljon:) semmi köze az emohoz, és minden ami eltér az átlagostól, az emo?:D ne vicceljünk már... rengeteg más stílus létezik. ne égessétek már magatokat azzal, hogy tudatlanul osztjátok az észt.
2011. jún. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%
Semmi köze az emo-hoz? Akkor miért néznek úgy ki mégis, mint egy rakás emo?
2011. jún. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim válasza:
100%

Jujj, Reita!! *-* xD Szerintem hülyeség lenne azzal odameni a szüleidhez és mondani nekik, hogy "sziasztok én mostantól jrocker vagyok"... Nem nagyon kell semmit csinálnod, hogyha tényleg szereted, akkor észre sem veszed, csak egy idő után, mikor a tükör elé állsz, azt látod, hogy : jééé, jrocker vagyok...xD Hordj olyan ruhákat, amikől eszedbejut Japán ( lehet, hogy másnak nem, csak neked, de az nembaj ;) ) pl kanji-s, hiraganás, vagy katakanás pólókat, vagy egyszerű animefigurásokat, meg megtépeted nagyon a hajad, hordasz egy kis szegecset és kész xD

Ilyen sajnos mindig lesz, hogy leemózzák a visual kei-t, de csak azért mert nem ismerik és köztudott, hogy amit nem ismersz és kicsit rockos, az már emo -.-""" Utálom ezt a magyar felfogást>.< Japánban pl senkit nem néznek le azért, mert egy kicsit máshogy öltözködik, mint a többiek, ugyanúgy viselkednek mindenkivel...mellesleg neked, meg minden jrockernek legalább van valamilyen stílusa, nemúgy mint egyeseknek...( bocsi a hosszú hozzászólásért...)

2011. jún. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:
nem néznek ki úgy. erről beszélek, ha nem tudod megkülönböztetni a stílusokat, (a kettőt megkülönböztetni annyira nem nehéz) akkor inkább előtte nézz utána, mielőtt beszélsz.
2011. jún. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Már utánanéztem és még mindig nem látom a különbséget. Ez nyilván abból adódik, hogy képtelen vagyok nem felszínesen nézni ezekre a pár évig futó tucatstílusokra.
2011. jún. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
én megengedném agyerekmenek az tuti... bár lehet h nem 12 évesen hanem legalább 14-15-16 de nem kényszeríteném semmire, had találja meg önmagát... azt án mejd megkomolyodik... mindenkinek joga van úgy kinézni ahogy akar
2011. jún. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

bár ha lányos jrocker akarsz lenni ajánlom figyelmedbe: [link]



hizaki "bácsi" XDXDXDXD

2011. jún. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:

A Visual Rock (vagy ahogy igazából Japánban nevezik visual-kei) a japán zenei szintér egyik legfurcsább és legegyedibb képződménye. Az elnevezés sokkal inkább egy kis szub-kultúrát jelent mintsem egy konkrét zenei stílust, mert habár a létezik egy elég jellegzetes, hard-rock, metal, goth/dark elemekből építkező hangzásvilág, amit sokan követnek, van legalább ugyanannyi együttes akik teljesen más típusú zenében utaznak, mégis a visual szintér szerves részei. Az együttesek legáltalánosabb jellemzője, hogy a zenén kívűl a kinézetre is nagyon nagy hangsúlyt fektetnek... látványos kosztümök, extrém frizurák, elképesztó sminkek... Ezek a külsőségek sokszor elriasztják a felkészületlen érdeklődőket... legkésőbb akkor mikor megtudják, hogy az együttestagok (szinte) kivétel nélkül férfiak (ami a fényképek alapján időnként valóban hihetetlen). Viszont aki rászánja magát, és a zenét is meghallgatja rájön, hogy sokkal többről van szó mint egy csak külsőségekről szóló divatőrületröl. Ezt bizonyítja az is, hogy a visual-kei már több mint egy évtizede jelen van, és manapság izgalmasabb és változatosabb mint valaha.

Ebben különböznek.

2011. jún. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!