Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egyszer füvezek...

Szerintetek ha egyszer füvezek, nem lesz semmi bajom? Vagy ez komoly dolog?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerinted, ha egyszer berúgsz, nem lesz semmi bajod? Vagy az komoly dolog? Amúgy daath.hu
2011. máj. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Vadmeggy ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod tőle, egy berugás sokkal károsabb mint egy füvezés, csak az elfogadottabb.
2011. máj. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hagy, manapsag mar csak a balfa-szok fuveznek.
2011. máj. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Vadmeggy ***** válasza:
Kipróbálni nem bűn, csak ne legyél egy füves nyomorék, akinek remeg a keze és nem tud aludni, ha nem szív el napi 1 g-t
2011. máj. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak félek nehogy rászokjak.
2011. máj. 14. 19:48
 6/10 Vadmeggy ***** válasza:

A fűre nem igazán lehet rászokni. Van aki napi szinten füvezik, de ha nagyon akarja, akkor simán le tud állni.


Én azt mondom, hogy havonta/kéthavonta egy dzsót elszívni a haverokkal még nem bűn.

2011. máj. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ha naponta füvezik már rászokott és nem tudja lerakni, hisz akkor már lerakta volna. A fű sokkal rosszab, mint a pia akkor is. Aki fű nélkül nem tud élni égjen a pokolban. Komoly dolog e? xD Hát annyira nem mint a kokó, de ha ilyen agy módosító halucinogén szarokat akarsz akkor tegyed xD

Van aki naponta füvezik, de akármikor lerakhatja xD és mértnem rakja? Azért mert nem akarja? NA EZ AZ XD TEHÁT FÜGGŐ FOGYATÉKOSOK XD EZEN RÖHÖGTEM XD

2013. máj. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utoló te jó hülye vagy egy vérbeli hülyegyerek lehetsz :)
2013. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hát az te vagy :D Látszik, hogy füves elméd van, mert már átjárt és átadtad magad az álomvilágnak.
2013. szept. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Utoló vagyok :D
2013. szept. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!