Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tizen-, huszonévesek, ti...

Tizen-, huszonévesek, ti mikor indultok el bulizni?

Figyelt kérdés
Mi legkorábban 10-kor találkozunk a belvárosban, de inkább 11-kor, és akkor döntjük el, hogy hova menjünk.. A szüleim meg állandóan értetlenkednek, hogy más ilyenkor már haza jár a buliból, mikor én elmegyek. Ez tényleg ennyire ritka? Ti mikor indultok bulizni?
2011. ápr. 20. 23:20
 1/8 Hard Core válasza:
Igen Mi is 11 Fele indulunk..
2011. ápr. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

fél 10kor kezdek készülni :D van az fél 12 is mire talizunk, aztán eldöntjük h hova és go ;)

15L

2011. ápr. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

18 éve, amikor először mentem bulizni már 8-kor simán ott volt mindenki a discóban, 9-kor már bőven táncoltunk, és éjfélre, mire haza kellett mennem, pont elég is volt.

2-3 év alatt már annyit változott a dolog, hogy 10 előtt nem jött senki, fél 12 előtt pedig nem táncolt senki. Ez a szokás masszívan tartotta is magát pár évig.

Aztán mikor egyetemre jártam, általában 7-8kor beültünk valami kocsmába, vagy valakihez beszélgetni, iszogatni, és éjfél körül mentünk át az egyetemi klubba. 2 év után már volt olyan, hogy fél 2-kor még szinte üres volt a klub, pedig 3-kor zárták könyörtelenül.

Változnak a szokások ezen a téren is.

Sztem sokkal jobb volt, amikor még hamarabb kezdődtek a bulik.

Egyrészt mert így több időt tölthettél szórakozással ha akartál, vagy ha nem volt kedved sokáig maradni, akkor bőven ki tudtad magad aludni a másnapi suliig is akár.

2011. ápr. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Változó.

Ha csak beszélgetni megyünk le, akkor már 6kor találkozunk, és ezekből szoktak kisebb bulik kialakulni, amik tarthatnak 2ig, de 4ig is...

Ha koncertre megyünk, akkor koncertkezdés előtt 1-2 órával találkozunk (hangulattól függ). Ez olyan 8-9 órát jelent.

Amúgy a mi társaságunknál ritkán van olyan, hogy "na ma bulizunk, és hova menjünk", mert nálunk az összeülős-beszélgetéses este a kedvenc kocsmánkban vagy a városban egy padnál a buli. Ezek alól kivételek a koncertek, és fesztiválok. :)

19/l

2011. ápr. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 1 hónapja járok össze egy társasággal bulizni. 22 éves vagyok, a többiek idősebbek. (Egyikük régi ismim volt, de idén jött vissza külföldről.) Általában péntek vagy szombat este 7-kor talizunk, 8-tól fél 10-ig piálunk, utána megyünk diszkóba. :D Napokkal előre meg szoktuk beszélni a neten, hogy melyik helyre megyünk.
2011. ápr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 1 hónapja járok össze egy társasággal bulizni. 22 éves vagyok, a többiek idősebbek. (Egyikük régi ismim volt, de idén jött vissza külföldről.) Általában péntek vagy szombat este 7-kor talizok 1 vagy 2 taggal, 8-ig "összeszedjük" a többieket, 8-tól fél 10-ig piálunk, és utána megyünk diszkóba. :D Napokkal előre meg szoktuk beszélni a neten, hogy melyik helyre megyünk.
2011. ápr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy az "eredeti változat" hogyan ment el, mert nem is nyomtam semmit, és látható, hogy még szerkesztettem. Mindenesetre bocsi érte. ^^
2011. ápr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz
2011. ápr. 22. 02:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!