Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti miért erre indultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti miért erre indultok be, miért tartjátok vonzónak?

Figyelt kérdés

Élettapasztalatom szerint vagy egy ezek közül, vagy pedig ezek együttes kombinációja az, ami a lányokból kiváltja a vonzalmat, azt a bizonyos "szikrát" a fiú iránt:


- Sok előző barátnő

- Jelenlegi bonyolult szerelmi kapcsolat

- Pénz

- Lány korához mérten jóval magasabb kor

- Ki-ha-nem-én stílus és viselkedés

- Össze-vissza flörtölés


2011. aug. 30. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
a lányok nem csak a kis ribancok
2011. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
meg a lóbab
2011. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
"Jelenlegi bonyolult szerelmi kapcsolat" én úgy vettem észre hogy ez ami kiváltja :DD beindulnak a "rib@nc" ösztönök xDD
2011. aug. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

hm.. érdekes


1. esetén komolytalannak tartom

2. esetén nem állok oda vele

3. eddig sosem volt szempont, de nyilván jó, ha van.. de nem ezen fog múlni a dolog

4. nincs apakomplexusom (bár relatív, hogy mi számít jóval többnek)

5. szintén komolytalannak tartom, nálam nagyon nem pálya az a stílus

6. abszolút kizáró ok és valahol szintén a komolytalanság bizonyítéka


22/L

2011. aug. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 szamóca.. ***** válasza:
81%

sok előző barátnő >> más nők is vonzónak találják, sikere van az ilyesmiben, evolúciósan nézve is vonzó tulajdonság, még az állatok is azt a hímet választják amit a többi is akar.


jelenlegi bonyolult szerelmi kapcs >> mint a "sok előző barátnő" + gondoskodó, mármár "anyai" ösztönök, sajnálat és ezáltal közelebb kerülés.


pénz >> egzisztencia, életképesség, talpraesett és genetikailag is "jó" férfira utal. ha képes volt felküzdeni magát egy olyan pozícióba hogy sokat keressen, akkor tudhat valamit.


lány korához mérten jóval magasabb kor >> pszichológiában azt mondják, a potenciális korkülönbség ha kb 7évvel idősebb a férfi. egyébként főleg fiatal korban a nők úgy érzik az érettebb, tapasztaltabb férfi a vonzó.


ki ha én nem viselekedés >> erős jellemre, magabiztosságra utal, nem tutyimutyi alakra. evolúcióban az erős hím a siekres, ő tudja megvédeni utódait. ösztönszerűen vonzódnak az ilyenhez a "nőstények"


össze-vissza flörtölés >> ez is csatlakozhat az első ponthoz, hiszen lehetősége van rá. másrészt magabiztosságra is utal ( jó génállomány). plusz a kevésbé tudományos része az, hogy ezek a férfiak általában már jól forgatják ám a szavakat, és a nőket könnyebben levezsik a lábukról tapasztalataikkal és gyakorlatukkal.


na. tessék:D

2011. aug. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mert ha ezek érvényesülnek, a lány nem érezheti "biztonságban" a fiúval lévő kapcsolatát, ezért felpörgeti az ösztöneit, meg nem érzi nyeregben magát
2011. aug. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
75%
mert sajt.!
2011. szept. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A páromnak én vagyok a 2. Barátnője, és ez számomra sokkal tőbbet jelent, mint egy rakás volt barátnő. Egy bonyolult szerelmi kapcsolatba nem állnék be x.-nek, a pénz egyáltalán nem téma. Szeretem, ha idősebb, mert a lányok korábban érnek, és mert ez nekm mindig fontos volt. Ha össze-vissza flörtöl, akkor komolytalan, és engem se tisztelne, a ki-ha-én-nem stílust meg ki nem állhatom...
2011. szept. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nos hát ez nem minden lányra igaz...Kinek kéne olyan pasi,aki előtte már a fél várossal volt meg még a szomszéd faluban levő összes lánnyal is? Na szóval,engem az egyáltalán nem vonz,ha sok csaja volt. Ez azt jelenti,hogy nem képes a komoly kapcsolatra. Max azért vonzó egyes nőknek,hogy na majd ők megmutatják,hogy melletük képes sokáig megmaradni!

Jelenlegi bonyolult szerelmi kapcsolat. Hát nemtom,kinek kéne kavarós pasi?

A pénz nem az elsődleges szempont. Nem árt,ha van,de az sem érdekel,ha szerényebb körülmények között él. Sok pasinak,akinek sok pénze van,annak nagy arca is. Hát nekem köszi,de nekm kell egy olyan pasi,aki lenéz másokat,meg azt érezteti,hogy ő a nagymenő. Ki nem állhatom a nagyképű embereket.

Hát végülis én is az idősebb pasikat szeretem,mert azok érettebbek,az összes pont közül talán ez a legérthetőbb,h mért azokra a pasikra buknak a csajok. Persze azt nem értem,hogy mondjuk egy 20 évvel idősebb pasi mért jó...De hát attól függ,hogy milyen korosztályról beszélünk. Végülis a régi időkben se nagyon volt szempont a korkülönbség.

Az össze-vissza flörtölés meg szintén komolytalan. Hogy lehet akkor azt a pasit komolyan venni,ha össze-vissza flörtölget a csajokkal?

2011. szept. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%

Fölösleges a sok válasz!

Senki se figyeli, hogy a srác élettapasztalatról beszélt?! A kérdező nem nagykorú, ezek után a kérdése is NULLA értékű!

2011. szept. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!