Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy szóljak be ha azt mondják...

Hogy szóljak be ha azt mondják nekem hogy dagadt?

Figyelt kérdés
BESZÓLÁSOKAT!!!
2010. dec. 10. 22:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy te is elkezded ócsárolni a kinézetüket nem sok mindent tehetsz. De ha zavarnak a tények esetleg tegyél ellene. Mert amíg te azt mondanád, hogy neked nagy a füled, addig te lennél az igazi nyomorék. Ugyanis ő nem tehetne róla, DE TE tehetsz.
2010. dec. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok kövér, csak erős csontozatú!
2010. dec. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

köszke srácok de ezekkel csak az a gond hogy "aki" ezt mongya nekem azzal ismerjük egymást és.....teccik is nekem de azzal piszkál hogy aztmongya hogy csúnya vagyok stb. és ilyenkor jóljönne egy beszólás de nem azér mert gagyi vagyok és nemtok kitalálni egy nyomorult beszólást hanem nemsokan szoktak arra beszólást keresni hogy "dagadt"

ha azt mondanám hogy néztél már tükörbe az nem lenne megoldás!!!!!!!!!!!

2010. dec. 13. 21:53
 14/15 A kérdező kommentje:
másík! az egyik hobbym az evés! szereteeeeeeeeeeeeem! de az anyám azt mondja hogy csak ilyen az alakom! badarság mindegy! kezdek belemélyedni abba hogy naplóírás!
2010. dec. 13. 21:55
 15/15 A kérdező kommentje:
jah és nem olyan dagadtvagyok hogy bazi nagy hasam van és hájas lábam hanem az osztálytársaim szerint én pont jolnézek ki énkább olyan 20% ban vagyok duci!
2010. dec. 13. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!