Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit mondjak neki? :/

Mit mondjak neki? :/

Figyelt kérdés

Tegnap az utolsó órám testnevelés volt. 20perc után meg kezdődött az atlétikám. De, az a 20 perc alatt olyan történt aminek nem kellett volna megtörténnie:/

Az volt hogy egyedül maradtam a teremben..a barátnőim elmentek szólni a tesójuknak.Ültem a padon és vártam őket. Aztán megszomjaztam és bementem az öltözőbe. Ittam is a csapból és utána...nagyon nehéz leírni.:/

Nah az volt hogy utána a tesitanárom pont kijött meztelenül a fürdőszobából.Azóta nem merek a szemébe nézni és azóta hozzá se szólok. De látom rajta hogy őt is nagyon bántja.:/ Arra gondoltam hogy beszélnem kéne vele..De nem tudom hogy mit mondjak. segítenétek? nagyon fontos lenne!!


2011. szept. 20. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:

na szal

1.nem ebben a kategóriában kellett volna feltenned >.<

2.Milyen a kapcsolatod amúgy a tanároddal,hány éves vagy és ő mennyi,nő vagy férfi

3.szerintem a te helyedbe kussolnék,nem mondanék semmit xd

2011. szept. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocsi hogy itt tettem fel..nem figyeltem:/

Nagyon jó volt a kapcsolatunk..sokat beszélgettünk mert szeretett is engem mint diákot és én is nagyon bírtam..igaz még most is így van..de azért rossz hogy ez megtörtént.:/

Én 14éves lány vagyok ő meg egy 27éves férfi.

2011. szept. 22. 18:45
 3/5 anonim ***** válasza:

huhuhuhúúúúú ha még nő, könnyen megtudtad volna vele bezsélni de férfinál kínosabb.

Beszéld emg vele, hogy "nem te akkor ott se voltál" és elfogod felejteni.

Amúgy alsógatya volt rajta?

2011. szept. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jah,akkor így érthető,ciki mindkettőtöknek.De neki mégjobban,hidd el.És tegyél úgy tényleg mintha meg sem történt volna,ne mondj semmit.Ne beszélj vele,csak mint azelőtt.Csak tornával kapcsoltason,ne akard h még szarabbul érezze magát xd
2011. szept. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát köszi szépen.Megfogadom a tanácsokat.

amúgy nem volt rajta semmi..sajnos ez a legrosszabb:/

2011. szept. 22. 23:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!