Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem szeretnék menni. Mit...

Nem szeretnék menni. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
sziasztok az egyik bnőmnek szombaton lesz a szülinapi bulija, de nekem nincs kedvem menni, mert sok ember lesz ott akit nem ismerek, és én nem érzem magam jól idegen emberek között. ti mit mondanátok, hogy miért nem mentek? veletek is volt hasonló?
2011. júl. 20. 22:56
 1/6 A kérdező kommentje:
úgyértem nem akarom megbántani őt, és ha ezt elmondom neki tuti nem fogja elhinni és megsértődik.
2011. júl. 20. 22:59
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem menj el, mindenféleképpen, mondd neki már meg ma vagy legelején, h nem tudsz sokáig maradni, de eljöttél... És ha tényleg nem érzed magad jól akkor lelépsz, de lehet hogy jól sül el. De ha semmiféleképpen nem akarsz elmenni, akkor mondd hogy elutaztok valahova, vagy rokonlátogatás... (de mindezt kicsit mérgesen közöld, h neked semmi kedved sincs a családdal elmenni, de muszáj... így hitelesebb) a betegséget ne írd, az túl sablon.
2011. júl. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szerintem ne hazudj neki... senki sem hülye.. például én is meghívtam egyszer egy csajt a bulimra, de ő nem jött el, és mérgesen közölte hogy családi összejövetele lesz :SS én persze már az elején nem hittem el... te pedig szerintem menj el, ne hagyj ki egy jó bulit... és csak mert nem ismered őket még nem fognak megenni :D menj el és érezd jól magad...
2011. júl. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) elmegyek de max 2-3 órára :)
2011. júl. 21. 14:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél, sztem :)
2011. júl. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hamár meghívott ... :D
2011. júl. 21. 15:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!