Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik volt az az anime ami...

Melyik volt az az anime ami megváltoztatta az életed, gondolkodásod, és miért?

Figyelt kérdés
Nekem a Shigatsu wa kimi no uso, azért mert megtanított arra hogy bármi is történjék, ne adjam fel, küzdjek az álmaimért, és nem féljek a bukástól. Ráadásul ez az anime hozta meg a kedvem a zongorázáshoz :)

2016. máj. 27. 17:29
 1/8 Dajesz91 válasza:
Dragon ball
2016. máj. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az igazat megvallva nincs ilyen anime de szerintem nem is normális ha valakire ennyire befolyással van egy film,sorozat vagy anime. Lehet persze jó irányú fejlődés is a változás de ha mondjuk valaki nagyon fogékony az ilyesmire az balul is elsülhet pl mint az a gyerek aki már nem tudom melyik anime miatt de azt hitte hogy képes lehet repülni és kiugrott az ablakon... Meghalt is halt XD (ekkora gyökeret :D) De ha mondanom kellene olyan animét ami valamilyen szinten hatással volt hosszútávon nézve rám az talán a "No game no life" volt, annyira kifejezetten nem volt egy hatalmas anime de annyit azért változtatott rajtam hogy az agy a legfontosabb dolog amire szükség van. A mai világban sem barbárok csapkodják le egymás fejét mint régen ma már nem az erő hanem az ész számít és a No game no life miatt van az hogy ezt beláttam és azóta vagyok úgy hogy inkább tanulok sokat és fejlesztem a képességeimet minthogy súlyokat emelgessek nonstop (Persze azért nem hagytam abba teljesen csak már nem az az elsődleges hogy izomerőm legyen) Persze az anime előtt is tudtam hogy az agy a legjobb "fegyver" de azért nem voltam olyan lelkes az agy fejlesztése iránt mint az anime után.
2016. máj. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*Meg is halt XD
2016. máj. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az túlzás hogy megváltoztatta az életem, de nagy hatású animék:

Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin

Mushishi

2016. máj. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szintén a Rainbow. Leginkább azért, mert szerintem ez az anime mutatja be a legjobban az igaz barátságot, annak a fontosságát. És mindezt teljesen reálisan: reális környezetben, reális karakterábrázolással.
2016. máj. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Mirai Nikki nagyon elgondolkodtató volt mivel az volt a kérdés, miért nem jön össze Yuki egy olyan lánnyal, aki ölne érte?Amúgy a gyerekekről megváltozott a véleményem amikor láttam, milyen aranyos Hinami, jobban úgy gondolom,hogy szeretnék majd egy ilyen aranyos kislányt.
2016. máj. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Extrém módon engem 15-6 éves koromig elkerültek az animék. Akkor láttam a friss Ghost in the shell mozit. (Igen, ez nem mostanában volt ;)) Azonnal beszippantott, azóta is örök kedvenc, még mostanában is bármikor szívesen visszanézem.


És miért volt annyira meghatározó? Nehéz ezt megmondani...

2016. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem az Angel Beats. De nem változtatott meg semmit,csak nagy hatással volt rám..


Meg a Boku no Pico XD ... Akkor majdnem én is kiugrottam az ablakból. Pedig földszintes a házunk. XD

2016. máj. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!