Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ti az Elfenlied animében...

Ti az Elfenlied animében Lucyt vagy Nyut szeretitek jobban? Miért?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 10. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Lucyt. Nyu néha már idegesített, hogy nem csinált semmit. De félreértés ne essék, Nyu nagyon aranyos, szóval őt is kedvelem, de Lucyt jobban. Nyu inkább olyan volt mint egy házikedvenc.
2015. ápr. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lucyt, Nyu kifejezetten idegesítő volt számomra.
2015. ápr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
FIGYELEM! Aki nem nézte végig a teljes Elfen Lied animét, nem ajánlom eme szöveg tovább olvavását, Spoilereket tartalmaz! SPOILER SPOILER SPOILER: Huhh...Én mostanában gondolkodtam ezen.Az Elfen Lied-ben ugyabár egy testben megkülönböztetjük Lucy-t, és Nyuu-t...De voltak a történetnek olyan részei melyben én magam sem tudtam eldönteni, hogy melyik ki.Mint például akkor, mikor Lucy/Nyuu kicsi volt, és megölték az egyetlen barátját, a kiskutyát.(Ha szerencsétlen vagy, találnod kell valakit, aki még nálad is szerencsétlenebb.)Nem sokkal ezután megölték azt a kislányt is.És az anime legvégén se tudtam eldönteni ki van éppen "jelen".Nyuu-tól megszokhattuk a gyámoltalan viselkedését, és "egyszerü" gondolkodását.Lucy-tól megszoktuk a brutalitását, és inkább a harag/gyűlölet-ből kiálló érzelmeit.Az anime alatt Lucy testesítette meg leginkább a "Diclonius-t".Felfigyeltem rá azonban, hogy a lánynál, a fentebb említett jeleneteknél nem tapasztalható igazán se Nyuu, se Lucy jellegzetes viselkedése.Lucy-t, mielőtt még a laborba vitték volna "Kaede" ként emlegették.Azt mondom ő volt talán a "legemberibb" személyiség a három közül.Kaede személyisége azonban felszívódni tűnt, mikor elkezdett ébredni a szörny a kislányban.Ez akkor teljesedett be, mikor Kaede a "látomásában" kezet fogott azzal a személlyel, aki úgy nézett ki mint ő, de valahogy mégis más volt.Ő volt Lucy.A történetben a visszaemlékezéseken kívül nem találkozhattunk Kaede személyével.Egészen az anime legvégéig, mikor Kouta-val beszél, és megmenti Nana-t.Ez számomra is furcsa volt, ugyanis továbbra is fennált vectorainak képessége, azonban nem Lucy irányította azokat.Bennem legelsőnek valami olyasmi fogalmazódott meg, hogy Kaede képes volt legyőzni a Diclonius-t, Lucy-t.Aztán így messziről visszanézve, eszembe jutott hogy talán aki ott van a végén mégiscsak Lucy, csak épp "megbánta bűneit".Mondjuk ez az én teóriám, történhetett máshogy is.Nekem határozottan Kaede volt a kedvencem.Nem tudom hogyan, ő áll hozzám a legközelebb.
2015. dec. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Érdekes teória...azt hiszem ujra meg kell néznem az EL-t...egyik favorit animém...

A mangát nem dicsérték de elolvasnám..hol találom Magyarul?

2016. jan. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Félbe van hagyva a magyar fordítás, mindenki dobja a projektet és van pár nagyon igénytelenül lefordított rész is. Szóval ha angolul/németül nem tudsz akkor nem ajánlom hogy elolvasd (anime egyébként is jobb szerintem, úgy mondom h végigolvastam a mangát)
2016. jan. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!