Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti szeretitek még a Harry...

Ti szeretitek még a Harry Pottert?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem mert én megint a Harry Pootter-es korszakomat élem és az osztályban pedig mindig kiröhögnek ha meglátják, hogy azt olvasom. Ciki még mindig a Harry Potterért rajongani?

2015. márc. 31. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztem sose lesz ciki. Egy jó fantasy történet. Én is nagyon szerettem, viszont már nem olvasnám el mégegyszer. Nem azért, mert ciki lenne 24 évesen, hanem mert túlságosan happy end vége lett és mindig a jó győz. Az ilyen történetekből pedig már kezd elegem lenni egy jó ideje.
2015. márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én harmadéves orvostanhallgató vagyok, és még mindig olvasom :)
2015. márc. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én még most is olvasom, pedig már eddig olyan sokszor végigolvastam. Engem is kigúnyolnak egypáran, hogy: Már megint ezt olvasod?!, vagy: Már megint olvasol?! - kérdik folyton. Én erre: Mert én legalább tudok olvasni. :)
2015. ápr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pl. régen a lányok ölni tudtak volna az Alkonyatért, két évvel később már nem győzték letagadni, hogy valaha is szerették (legalábbis én így tapasztaltam). A Harry Pottert viszont még sosem láttam, hogy valaki szégyellené, vagy letagadná. 16 vagyok, kb. 6-7 éve szeretem, és most is ugyanúgy büszke vagyok rá, mint akkor. Sőt, évente újra olvasom a könyveket, mert még mindig nem untam meg őket, minden évben más tetszik meg benne, fedezek fel új dolgokat, amik régen jelentékteleneknek tűntek. Szóval a válaszom, hogy NEM ciki rajongani. (Ui.: ne érdekeljenek, mit gondolnak azok, akik kiröhögnek téged)
2015. ápr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

az iskolában sosem csúfolnak, ha Harr Pottert (vagy bármi mást olvasok - miért is kéne csúfoljanak, most komolyan?!), viszont itthon anyukám mindig megjegyzi, ha Harr Pottert olvasok/nézek, hogy valami mást is a kezembe vehetnék/megnézhetnék. neki a könyökén jön ki a Harry Potter, pedig nem ismeri :)

és nem, nem ciki, sosem lesz az, Harry Potter örökké "menő" lesz :)

14/L

2015. ápr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. ápr. 2. 08:43
 7/11 anonim ***** válasza:

Emlékszem hogy amikor alsósok voltunk minden szünetben Harry Pottereset játszottunk(én 2 fiú és 3 lány).Mindenki furán nézett minket (legtöbbször azok akik nem látták a filmeket)folyamatosan szekáltak bennünket hogy: "naaa engem nem akarsz átváltoztatni kis boszi"

Én nem bántam meg,még most is játszanék velük és még most is olvasom,nézem és rajongok érte.

2015. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Csípős Paprika válasza:
Sose lehet megunni!: ) Nekem örök kedvenc marad!
2015. ápr. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

- Harry Potter? Ennyi év után is?

- ÖRÖKKÉ.

:))


Én is akárhányszor el tudnám még olvasni.

2015. ápr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A harmadik kötetet idáig 22-szer olvastam. 15 éves vagyok, és szrencsére olyan a környezetem, hogy a Harry Potteres (és Sherlockos és Trónok harcás és Dr. Csontos és...) rajongásban osztozunk, úgyhogy nem, nem ciki. :D Ezek mellett persze rengeteg másmilyet is olvasok, de egy biztos: el fogom még olvasni a Harry Pottert, nem is egyszer. ;)

15/L

2015. ápr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!