Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretitek Rambo-t?

Szeretitek Rambo-t?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért?

2015. febr. 16. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeretem a Rambo filmeket. Egyrészt mert a többsége a dzsungelben játszódik. Másrészt egy túlélőt alakít. Például ha fáról való esés közben megsebesül, akkor nem kér orvost vagy mentőt, hanem kiveszi a késéből a sebvarró készletet és összevarrja. Na meg nem utolsó sorban az ellenféllel való küzdelme is életszagú, mint ha nem is filmesek készítették volna hanem mint ha tényleg igazi harag és gyűlölet lenne az ellenfél és közte.
2015. febr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
A Rambo első részét igen. A többit kifejezetten utálom, ostoba, semmirekellő akciófilmek. Nem sikerült megérteniük az első rész koncepcióját.
2015. febr. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyétértek, nekem is csak az első rész tetszett leginkább. A többi erőltetettnek tűnik. Szeretem az ilyen filmeket és ez mindenféle túlzás nélkül eléri a hatást. Rambo egy kitartó és erős személyiséggel rendelkezik.
2015. febr. 17. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 HalkHogen ***** válasza:
Az első részt nagyon. Eszméletlenül hangulatos, s legalább annyira dráma, mint akciófilm: a vietnami veterán meghurcoltatása hazájában, miután ő pont ezért a hazáért harcolt odaát.
2015. febr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Koaxk Ábel ***** válasza:

Az első rész a top 10 legjobb akciófilm között van nálam a Terminátor és a Robotzsaru mellett.


A többi rész már sajnos eléggé felejthető, valószínűleg azért mert az első még egy könyvből készült, a többi rész meg gondolom már csak a rendezők agyszüleménye volt, de ez csak tipp...

2015. febr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!