Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik animét ajánlanátok egy...

Melyik animét ajánlanátok egy olyan embernek, aki még életében nem nézett semmilyent, és nem is szerette eddig, de ezen változtatni akar?

Figyelt kérdés
Ha lehet legyen benne kis dráma, halál.. A többit rátok bízom :)

2014. júl. 27. 22:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Az,aki azt mondja hogy az anime ''egy buta,kitalált hülyeség'',még nem látott jó animét.

Én ajánlom mindnekinek a Mushishi-t.Elképesztő világa és története van.A Gintama is nagyon jó,de az inkább azoknak akik otthon vannak már az animék világában.Szerintem kezdésnek a Mushishi nagyszerű lehet.Meg persze a Death Note is.

2014. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, mentek a zöld kezecskék^^ azért még várom a további válaszokat :) (ja, amúgy 17/L)
2014. júl. 28. 15:24
 13/19 anonim ***** válasza:

mirai nikki

darken than black(2 évados)

sankarea

kamisama no inai nichiyoubi

tokyo ghoul(most rakják fel a részeit de nagyon jó)

tokyo esp(ennek is most rakják fel a részeit)

devil survior 2

2014. júl. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Berserk
2014. júl. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Monster
2014. júl. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Fullmetal Alchemist Brotherhood

Toradora (szerelmes)

Ano Hi Mita Hana no Namae wo Boku Tachi wa Mada Shira

Detektív Conan ( 700 rèsz fölött jár)

Ha jó emlékeket akarsz kerüld el messze a Haruhi Suzumiya-t és a Lucky Star-t. És talán ha nem bírod a hálátlan dögöket akkor tsundere animéket. Talán az ecchit is...

2014. júl. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

SWORD ART ONLINE

ezt mindenképp érdemes megnéznie. szerintem nagyon sok témával foglakozik, így biztosan talál benne valamit, ami megtetszik és ami alapján már tovább tud válogatni a témákban. ha mondasz témát vagy valami elvárást, (pl: mennyire fontos, hogy jól kidolgozott legyen a kép vagy hogy mi az amit nagyon nem szeretne benne)akkor könnyebb ajánlani.

fairy tail

ao no exorcist

gosic

2014. júl. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

OLVASD VÉGIG!!! Megéri

Javaslatok kategóriánként


Szóval: Mirai Nikki!!! Messze az egyik legjobb anime a világon. Az első 1-2 részt bírd ki, és a többi olyan lesz, mintha2 perc lett volna, és garantáltan visszasírod majd. Nagyon nagyon érdekes, és tele van olyan csavarokkal, hogy eldobod az agyad. Szerintem ez még azt is meg tudná győzni, aki utálja az animéket. Komoly szinten tele van érzelmekkel, és rámutat az emberek valódi énjére. vannak benne elég véres jelenetek is, meg egy kis szerelem... Nem vészes, de érdekes. Nagyon... NAGYON!!! A vége pedig... Hát... Csak annyit mondok, hogy sírtam egy fél órát (pedig nem egy penye fiú vagyok), mejd pedig 1-2 hónapig nem tudtam másra gondolni.

Aztán Ott van az Attack on Titan. Ennek a története is jó, de nem annyira, mint a Death Note-é. Abban is nagyon sok a csavar, és nem igazán van benne szerelem. Ha elkezded nézni, rácuppansz, és szét izgulod az agyad.

Utána jön a Sword Art Online ami szerelem + Fantazy vegyítve, és a kategóriában a legjobb. Akkor is érdemes megnézni, ha nem szereted a nagyon érzelgős dolgokat. Jelenleg megy a második évad. A Sao-t is majdnem annyira szeretem mint a Mirai Nikki-t.

Vígjáték kéne? Akkor messze a legjobb a Watamote. Nagyon szeretem. Hidd el, hogy nagyon jól tudsz majd azonosulni a főhőssel aki lány, még akkor is, ha fiú vagy. Én is megismertem magam :)

Ha pedig horror kéne egy jó sztorival, akkor mindenképpen az Another-t ajánlanám. Nagyon érdekes!

Ha pedig személyre szabottan szeretnél keresni, akkor a legjobb magyar oldal, amin minden megvan az AnimeAddicts :)

Sok sikert!!!

2014. júl. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 wariorlord válasza:
Én a Dragonball ajánlom neked kezdésnek.
2014. júl. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!