Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik animét ajánlanátok egy...

Melyik animét ajánlanátok egy olyan embernek, aki még életében nem nézett semmilyent, és nem is szerette eddig, de ezen változtatni akar?

Figyelt kérdés
Ha lehet legyen benne kis dráma, halál.. A többit rátok bízom :)

2014. júl. 27. 22:06
1 2
 1/19 anonim válasza:
27%
Naruto/Naruto Shippuuden :)
2014. júl. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam rajta, hogy odaírjam még magyarázatnak azt, hogy a Narutóval hagyjon békén mindenki, de gondoltam csak nem fogjátok azt javasolni... hát.. tévedtem :D azért köszi^^
2014. júl. 27. 22:12
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Death note,

Kuroshitsuji,

Nana

2014. júl. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
8%
Én azt mondom neked, ha eddig nem érdeklődtél ez irányba, akkor most se tedd. Az én véleményem az (nem kell vele egyetérteni), hogy az anime egy buta kitalált világ, aminek semmi alapja nincsen, filmesített képregény az egész. Inkább megnézem a Twilight legnyálasabb jeleneteit, mint egy animét. Persze vannak kivételek, amik jó anime mesék, mint például a yugioh, de annak legalább egyedi a története.
2014. júl. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%

Anohana


11. részes dráma, humorral, halállal és a végén bőgéssel, de ez az anime szerintem mindenkit meg tud győzni. Messze az egyik leggyönyörűbb mű szerintem az egész műfajban. Még szívesen ideírnám a No. 6-ot is de az yaoi gyanús és elsőre az nem biztos hogy mindenkinek meggyőzöm! :"D (yaoi = férfiak közti szerelem, homoszexualitás).

2014. júl. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hunter x Hunter 2011
2014. júl. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Free! (ezt inkabb akkor ajanlom ha lany vagy^^)
2014. júl. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

-Dance in the vampire bund

-Tokyo Ravens

-Angel Beats

(Ebbe van is halál, de mégse halnak meg)

2014. júl. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én a Code Geass-t mindenképp ajánlanám, bár nem elsőnek. Két évados, de remek a története, a szereplői, a cselekményvezetés, minden. Nagyon komoly a témája, elgondolkoztató, van benne dráma, halál. Magyar feliratos.

Szinkronos animék közül a Soul Eater-t, illetve a Sámán királyt mondanám (végig le vannak szinkronizálva, és egész jó a szinkronjuk).

Nekem első feliratos animém a Wolf's Rain volt, ezt is érdemes megnézni, szintén drámai, komoly mondanivalójú, elgondolkoztató anime.

Barátnőm a Hetaliával szerette meg az animéket, ez vígjáték, paródia, korábban kifejezetten hülyeségnek tartotta őket, utána a 07-Ghost, majd a Code Geass következett nála.

Nagyon népszerű még a Shingeki no Kyojin, bár ez nekem annyira nem tetszett, az első öt rész nagyon jó volt, utána már untam, de lehet, hogy neked tetszene.


Hogyha valami komoly, elgondolkodtató animét szeretnél, akkor mindenképpen a Code Geass-t ajánlanám. Van benne bőven dráma, meg vér is.

2014. júl. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Gintama

Beteg egy sorozat, kb semmi fõ lényeges története nincsen, de olyan sírva röhögõs az egész.Ezen belül vannak mini történetek 3-7 rész hosszúak kb amiben a drámai vonal a fõ ág, és ezek is jól el vannak találva.

A code geasst én is javasolnám, meg a death noteot, bár ezekhez "fel kell nöni" hogy ténylegesen élvezhesd is.

Ja és szinkronosok közül a full metal alchemist testvériséget ajánlanám.

A 4.válaszolónak pedig üzenném(tényleg nem vitaindítónak, meg semmi, csak furcsállom picit, szóval:

A yugioh nem kifejezetten az a mély tartalmú mü.Vannak benne jó részek, nosztalgiázásra király, viszont visszanézve elég sok logikai buktató meg ilyesmi van benne.Szóval, ha szerinted annak érdekes, izgalmas története van, akkor ajánlanám neked is a full metal alchemist testvériséget(szigorúan ezt, nem a simát).Nem azt mondom, hogy kötelezõleg nézd végig egyben az asszem 62részt, viszont kezdj bele, ha van rá egy kis idõd.Már az elsõ 10 rész sem kicsit durva, de az akció csak utána indul be.Plusz egyértelmüen követhetö a történet és minden szálat varrnak benne.

(Bocs, az offért, de ezt muszály volt)

2014. júl. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!