Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Neon Genesis Evangelion -...

Neon Genesis Evangelion - mért törölték magyarul mindenhol meg lehet nézni még valahol?

Figyelt kérdés
Anime , Manga

2013. szept. 10. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:

A manga az AnimeWeb.hu-n fent van magyarul majdnem teljesen (utolsó 10 fejezet van még hátra, de azok is fel fognak kerülni).

Az anime ott is csak angol feliratosan van, de az End of EVa moviehoz készülőben van magyar felirat. Hogy mikor lesz (talán egy vagy két hónap), azt nem tudom.

2013. szept. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Torrentben le tudod tölteni az összes részt ( csak figyelni kell, hogy a torrent be legyen kapcsolva), és a movie- kat is ( innen: ***** ), utána már csak le kell töltened az AnimeAddicts- ról a feliratot ( [link] ), aztán csak egyezteted a kettőt és kész.

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. szept. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. szept. 21. 21:41
 4/10 anonim válasza:

nemrég találtam az indavideón egy egy feltöltőt aki feltölti (ezt szarul fogalmaztam meg na mind1)

Itt a link az 1.részhez: [link]

2016. júl. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ncore-on fent van az összes rész és van hozzá magyar felirat is.
2017. szept. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Az a baj, hogy indavideórol már lekerült és ncoren csak angol/japán felirattal van fenn valaki más tippet tudna adni?
2018. okt. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Mert én is pont most akarom meg nézni de mindenhol zsákutcát látok. :/
2018. okt. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hello én megtaláltam az egész sorozatot! [link]
2019. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Byakko ***** válasza:
Most néztem meg ncore-on van hozzá magyar felirat is vagy Animeaddicts-on is fent vannak a feliratok.
2019. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Boti890 válasza:
Videán fent van mind a 26 rész. Ime 1. rész - [link]
2020. okt. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!