Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe a Neon Genesis...

Mi a címe a Neon Genesis Evangelion-hoz hasonló animének?

Figyelt kérdés
Még régebben elkezdtem nézni, és azt hittem, hogy a Neon Genesis Evangelion ez az anime, de amire emlékszem belőle nem egyezik ezzel. Arra emlékszem az animéből, hogy valamilyen "szörnyek" támadták meg a várost, és tini gyerekek harcoltak ellenük a gépekben. Ez egyezik is a Neon Genesis Evangelion-nal, de amit én láttam abban mutatják, hova menekítik a lakosságot, meg több "harcos tini" van benne, illetve még az első pár részben az egyik csaj feláldozza magát a főszereplőért. Azóta nem találom, és a címét is elfelejtettem sajnos. Tudnátok segíteni?
2011. márc. 27. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
RahXephon?
2011. márc. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem, nem a RahXephon, habár most már az is érdekel. :)

Elkezdtem nézni a Neon Genesis Evangelion-t, és nagyon sok hasonló jelenet van ahhoz, amit én láttam, de mégis más. Az egyedüli, amire emlékszem, hogy jöttek a gonosz "földönkívüli robotok", megtámadták a hajókat, a bázist. A főszereplő srác egyedül-önszántából kűzdött meg velük, de nem bírta, és akkor egy szégyenlős barna hajú csajszi rózsaszín rociban segített neki, csak aztán ő bele is halt. Meg még az elején, hogy mindegyik gyerek külön-külön nézte az utcán történteket, és kaptak vmi meghívót(?), hogy kiválasztottak, mert csak ők tudják irányítani a gépeket=robotokat. Jobban belegondolva lehet, hogy az Evangelionnak egy másik sorozata, de íg sem találom. És egyre kevésbé vagyok biztos, hogy valaha megint rábukkanok... legalábbis nem a közeljövőben. :)

De azért jó lenne tudni, mert tényleg régóta keresem...

2011. ápr. 1. 22:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Sousei no Aquarion ?

Aquarion EVOL ?

2012. jan. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!