Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményed a Fairy Tailről?

Mi a véleményed a Fairy Tailről?

Figyelt kérdés
Én nagy One Piece rajongó voltam, de miután megnéztem ezt a zseniális animét az one piece már nem is érdekel, mert ez annyival jobb. Nem tudom feldolgozni, hogy lehet valami ilyen jó, nem is akarom már mást nézni. Ti hogy vagytok vele?

2013. máj. 25. 14:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
A FT nekem a második kedvencem. Az első animéim között volt. Szerintem nagyon jó anime, a mangáról nem is beszélve.
2014. ápr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Csak hogy már egy kicsit az OP-t is húzzuk:

Eröltetett fos grafikával undorító rajzolással és még az alap story is 1 fos esetleg 10 éves korig(vagy akinek afölött az agya 1 pöppet visszamardt)való.

FT:legalább normálisan van megrajzolva grafikailag is jobb és hozzá kell tenni legalább ki tudtak találni normális neveket/városokat.

2017. okt. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!