Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményed a Fairy Tailről?

Mi a véleményed a Fairy Tailről?

Figyelt kérdés
Én nagy One Piece rajongó voltam, de miután megnéztem ezt a zseniális animét az one piece már nem is érdekel, mert ez annyival jobb. Nem tudom feldolgozni, hogy lehet valami ilyen jó, nem is akarom már mást nézni. Ti hogy vagytok vele?

2013. máj. 25. 14:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

4-es válaszolóval egyet értek . A Fairy Tail egy unalmas és sablonos shounen fight . Karakterek egysíkuak mindegyik egy idióta . A One Piece viszont eléggé más , nem véletlenül tartják a legjobb shounen figthnak . Olyan világa van ami őt azzá teszi . Fairy Tail sem rossz , de sablonos és néhol már idegesíttő nem szórakoztató , én 5/10et adtam neki , az OP és a HxH jelenleg 8/10en állnak ..


Nézhető a Fairy Tail is , de az OP szintjétől nagyon messze áll .. maximum a Naruto vagy a Bleach szintjén lehetne nevezni az FT-t .

2013. máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

"Nem egyediek a karakterek, ugyan olyanok mint az one pieceben, de szerintem sokkal jobb."


Hát nemtudom hogy nézed ezt , de a FT-s karakterek mindegyike kb egy rakat bolond , semmi egyéni tulajdonságuk nincs a képességüket kivéve , egyik egy chipendale fiú , másik egy tsunder csaj , harmadik egy kifanservicelt (Big Titty Lucy)... stb stb...


Belegondoltál már hogy a OP-s karik mennyivel másak ? Hogy mindegyiküknek van saját egyéni külön tulajdonsága is ? ( Nami kleptomániás , Sanji hímsoviniszta , Zoro alkesz , Chopper tanuki xD , stb..)


A világa meg nem kérdés kinek a jobb , FT-s világot be se mutatják . One Pieceben meg reggelig lehetne sorolni a világ tulajdonságait .



Shirahoshi Ayumi : Nem csodálom tetszik , a te korosztályodra lett kitalálva , ettől még az anime tényleg sokkal szarabb mint a manga . Pár év mulva azon röhögsz majd hogy ezt a szart hogy birtad ki (én pl ma röhögök magamon hogy hogy nézhettem narutot meg blicset)

2013. máj. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

De hasonlóak.

Luffy=Natsu

Zoro=Gray

Nami=Lucy

Robin=Erza

Sanji=Leo

Chopper=Happy

Franky=Elfman

És még sorolhatnám. Majdnem teljesen ugyan olyan karakterek. Az one piecet meg nem tudom ki nevezte ki a legjobbnak, a hunter izéről meg még csak nem is hallottam.

2013. máj. 26. 13:48
 14/22 anonim válasza:

Én a Fairy Tail-t nagyon szeretem. És bár előttem mindenki a karaktereket és a világot fújjolta, engem az fogott meg. Olyan a világ mint egy szerepjátékban a karakterek meg mint a haverjaim.

Amúgy ez nincs leírva nektek is ha választ írtok?

A gyűlöletkeltésért, mások sértegetéséért, provokálásért, vállalkozásod, weboldalad reklámozásáért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen válaszokat ne írj!

2013. máj. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"De hasonlóak.

Luffy=Natsu

Zoro=Gray

Nami=Lucy

Robin=Erza

Sanji=Leo

Chopper=Happy

Franky=Elfman

És még sorolhatnám. Majdnem teljesen ugyan olyan karakterek. Az one piecet meg nem tudom ki nevezte ki a legjobbnak, a hunter izéről meg még csak nem is hallottam."


Attól független hogy összeírtad = jellel ez nem így van , attől függetlenül az OP-s kariknak van kulön tulajdonsága , a FT-seknek meg szinte semmi .


Amúgy Hunter izénak nézz utánna , mert az egy olyan anime ami szembeköpi a shounen sablonokat , elején talán kissé hasolníttani fog , de a Yorkshirei arctól nagyon más lessz , jelengel a Chimera Ant arc fut , ami meg igen kegyetelen , van kis cenzúra , de még így is bőven látszanak a széttépett hullák stb.


[link]


(Amúgy kicsit WTF hogy sablon FT-t királynak tartod de a hxhról még nem hallotál :O )

2013. máj. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
17:50 Egyébként , az egy dolog hogy megfogott a világa , tényleg volt egy (gyenge) varázslós hangulata , ettől függeltenül nem mutatták be a világát , csak annyit tudni hány % varázsló és kb ennyi , ez 175részre rohadt kevés infó , még egy shounen figtban is.
2013. máj. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, valóban mondtam olyat hogy egyedi a FT és az is, csak nem jól használja ki az anime... Se a manga. Az OP pedig igen. Bármit lehet csinálni belőle a világa miatt. Ezért is jobb mint a legtöbb társa a műfajban. A HxH pedig valóban jó, de a remake-t abbahagytam valahol a 29.résznél. Nem azért mert rossz, csak valamiért nem jött be. :)
2013. máj. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Én meg utána néztem a hunternek és eddig már majdnem jobb mint a fairy tail xD Igen, gyorsan tudok búcsút mondani a kedvenceknek.
2013. máj. 27. 09:41
 19/22 anonim ***** válasza:

Első 35rész a hunter x hunterből még kissé gyenge , utánna lesz jó , tegnap volt a 81.része .


Amúgy gyorsan váltakoznak a kedvenceid..omg

2013. máj. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Szerintem most is nagyon jó a 10+ részeknél :D

Igen, elég gyorsan tudok váltani xD De azért a fairy tail is nagyon jó.

2013. máj. 27. 12:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!