Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Fairy Tailben mikor jön...

A Fairy Tailben mikor jön össze Natsu és Lucy?

Figyelt kérdés
Csak ezért az egyért néztem és néha kicsi unom, hogy semmi sincs kettőjükről. A csók jelenetes videót már vagy ezerszer megnéztem, de részben még nem tartok ott. Melyik résztől van?

2013. ápr. 11. 07:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Soha nem jönnek össze. Egy shounen fight anime nem a romantikáról szól, legfeljebb utalgatások kerülhetnek bele néhanapján, de valójában szerelmi szál sosem lesz benne.
2013. ápr. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2013. ápr. 11. 08:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Csókjelent valamelyik movieból.
2013. ápr. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na látod. Akkor ha a sorozatban nincs az nem érdekel, de hol lehet megnézni a moviet?
2013. ápr. 11. 09:24
 5/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, úgy tűnik, rossz hírem van. Egy-két youtube videó alatt néztem a kommenteket, hátha leírják, hogy melyik movieban volt benne, de helyette azt írták mindenhol, hogy ez csak egy fanmade kamu csókjelenet.

http://www.youtube.com/watch?v=gIIUngkUp0E

Itt olvasd a kommenteket!

Szóval vissza az alapkoncepcióhoz, shounen fight anémben nincs szerelmi szál.

2013. ápr. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ne máár. Akkor fölöslegesen néztem meg 50 részt :(
2013. ápr. 11. 12:44
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem feleslegesen, nagyon jó kis anime az :)

De tény, ha romantikát szeretnél, akkor más faját kell nézned.

2013. ápr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De engem csak ez érdekelt :( Most kb 300 órám ment el a semmire.
2013. ápr. 11. 18:14
 9/11 anonim válasza:

Én ezt nem tudom mennyire igaz de ezt találtam (Sajna nem Natsu és Lucy, hanem Erza és Gerard) De legalább csók jelenet... (Legalább is azt írja... De ott van az a vagy talán mégsem is ezért nem tudom... Régen én is néztem a Fairy tail-t de utána befejeztem... :) Remélem segítettem...


Itt a link: [link]

2014. júl. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hali!össze fognak jönni, most már eltelt rengeteg idő és az is kiderült hogy össze fognak jönni a távol jövőben, ha nem hiszel nekem akkor keress rá olyan kérdésekre amit te kiírtál, csak legyen kb mostani kérdés és ott meg lehet igazolni.SPOILER AZ (CSAK) ANIME NÉZŐKNEK de amugy a mangában már Gajeel bevallotta(:))))))))))*fangörcs*)hogy szereti Levyt!!!!!!!!!!!!!!!!!! amugy rengeteg utalgatás van erre,persze az első ötven részbe nincsen még de már a 2. évadban rengeteg cuki jelenet van ,bocs ha spoilereztem de nagyon imádom ezt az animét!!!
2016. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!