Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Még nemrég kezdtem el nézni a...

Még nemrég kezdtem el nézni a Fairy Tail-t, de kíváncsi vagyok, hogy Lucy meg a Natsu össze jön-e?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ahj , hihetetlen . De komolyan , a Fairy Tail a Narutoval meg a társaival együtt még mindig shounen fight . Nem jött össze Natsu senkivel és senki senkivel . Egy utalás lessz rá hogy Viska és Alzack-nak gyereke lessz , de annak is semmi jelentősége ...


Lányok még mindig ha romantikus animét akartok látni nem a shounen fight műfaját kéne néznetek..

2013. ápr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miért, Goku is összejött Chichivel xD

Én örülnék, ha Natsu összejönne Lucyval, mert akkor Lucy a háttérbe szorulna, mint anno chichi és nem idegesítene :P

2013. ápr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen goku is összejött , csak semmi lényege nem volt neki Gohanon és Gotenen kívül , sőt Chichi mellékszereplő volt ...
2013. ápr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A Rave masterben (a Fairy tail mangakájának másik, korábbi műve) is összejön a főhős és a főhősnő, igaz csak a manga utolsó részeiben. Szóval esély van rá, attól még hogy shounen fight még nem kell teljesen kizárni a romantikát (hisz az is az élet része), de azért túl sokat nem kéne várni a dologtól.
2013. ápr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm...egyébként csak az egyik rész egy részletéből gondoltam. :)
2013. ápr. 9. 15:45
 6/11 anonim ***** válasza:

"egyébként csak az egyik rész egy részletéből gondoltam."


Biztos hogy össze fognak jönni, natsu elég sokszor letapizta már, csak az animében nagyon sokat cenzuráznak :D

pl. a legutóbbi:

(csak azokat az oldalakat olvasd el amiket linkeltem, szóval ne lapozz tovább)



[link]

[link]

[link]

2013. máj. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
tuti hogy a végén osszejonnek csak az a baj hogy még nincs vége (nem mintha azt szeretném hogy vége legyen ). Hát lucynak tuti bejon natsu, és natsunak nem is tudom, talán egy kicsit
2013. okt. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Biztos nem jönnek össze. Ez egy Shounen manga az ég szerelmére, fiúknak :D Bocsánat, fiatal fiúknak, őket pedig nem éppen izgatja a szerelem.
2013. okt. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kiegészítésképp, aki szerelemre vágyik, azt nem a fairy tailben fogja megtalálni, Lucynak meg Natsunak semmi köze egymáshoz olyan téren. Aki szerelemre vágyik azoknak szívesen ajánlok romantikus animet, mangát :P Azokban tuti nem fognak csalódni, nem úgy mint jelen esetben.
2013. okt. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Biztos, hogy összejönnek. Akik nem hisznek nekem és a többi NaLu fannak azoknak elmondanám, hogy az FT szerzője (Hiro Mashima) már bejelentette, hogy összejönnek.Szóval kérlek titeket románc utálok ne mondogassátok, hogy nem fognak összejönni mert már a tököm teli van azzal, hogy mindenki fújjólja ezt a párt.
2015. júl. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!