Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Még nemrég kezdtem el nézni a...

Még nemrég kezdtem el nézni a Fairy Tail-t, de kíváncsi vagyok, hogy Lucy meg a Natsu össze jön-e?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 16:48
1 2
 11/11 anonim válasza:

Bár eddig nem jöttek össze, de láthatóan van köztük valami. Ott volt a rész amikor meg kellett csókolják egymást de Happy ugrott be Lucy helyett, valamint a rész amiben Lucy kitalálja, hogy Natsu randizni akar vele, közben meg csak Virgora volt szüksége. És ugyebár ott vannak a linkelt manga oldalak is.

A Fairy Tailben igenis van szerelmi szál.

SOPILER

Erza és Jellal? Majdnem összejöttek miután Jellal végre jó útra tért, de kitalálta, hogy van jegyese.

Gajeel és Levy? A mangában volt egy idézőjeles csók, és együtt mentek el mikor felbomlott a céh.

Gray és Juvia?

Juviának az egyik legalapvetőbb tulajdonsága, hogy Gray-sama-t szeretni kell. Kész. Volt egy manga fejezet amiben sálat csinált Graynek, és Gray elfogadta, meg minden szupcsi. Erza is megkérdezte Grayt, hogy miért nem lép már valami ezügyben. És ők is ketten éltek miután a céh felbomlott.

2015. júl. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!