Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Anime ajánlatok?

Anime ajánlatok?

Figyelt kérdés
namármostnekem vmi olyan olyan kéne, amin lehet izgulni és vicces és olyan gyííí (legjobb magyarázat..). Amibe bele lehet élni magad és gyorsan telnek a részek..Bennem eddig ilyen érzést a kuroko no bsuke, a SAO, a jonjou romantica, meg az angel beats keltett (legalábbis most ezek ugranak be) remélem érthető voltam..:D

2013. ápr. 23. 20:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek..egy részét már láttam, a többiél meg megnézem h tetszik eeee...
2013. ápr. 24. 15:14
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha már írtad a Junjou Romanticát, akkor Sekai Ichi Hasukoi (nekem jobban tetszett >.<)

Amik nekem nagyon bejöttek:

Durarara

Magi: The Labyrinth Of Magic

K project

Ez a top 3-am xD nem biztos, hogy téged is lekötnek, mert mindenkinek más az ízlése, de nekem nagyon bejöttek :D

Aztán még amiknél gyorsan fogytak a részek: Another, No.6, Zetsuen no Tempest, Ouran Koukou Host Club...


Mostani szezonból a Shingeki, a Karneval, meg a Hataraku Maou-sama bejövős...

Én ezeket ajánlom :D

2013. ápr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
ennek is láttam már egy jó részét.. de vannak benneszimpatikusak google képek alapján..köszi :D
2013. ápr. 24. 20:23
 14/15 anonim ***** válasza:
Love Live! School Idol Project jókat lehet kacagni néha-néha. Szépen megrajzolt anime. Zenés + táncos.
2013. ápr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszi
2013. ápr. 26. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!