Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Anime fanok! Tudtok ilyen...

Anime fanok! Tudtok ilyen sorozatot?

Figyelt kérdés

Ma rátaláltam az interneten egy anime részre,már nem is emlékszem hogy,de megtetszett.

Még soha nem néztem animét,nem vagyok otthon a témában,tudtok ajánlani esetleg valami hasonló sorozatot?

A címe Mayo Chiki,és ilyen romantikus jellegű cucc de elég fontos szerepe van benne a szexualitásnak is :D

Ma végig is néztem a neten fent lévő összes részt (13db),de akárhogy olvastam,nem találtam sehol folytatást,ahogy mondottam,nem néztem soha animét még (max 10-11 évesen naruto-t xD) és valamiért ezen 13 rész alatt nagyon megfogott a világa,szóval tudnátok valami hasonlót ajánlani? még a héten beteg vagyok,van időm bőven nézni :D


16/f



2013. ápr. 23. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ezt nevezik Ecchinek , elvont szexiuális utalások vannak benne , a Mayo Chiki-ben pedig nincs is sok , egy DxD vagy egy QB-ben vagy pl Seikon-ban 2 percente csösök villognak.
2013. ápr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát most rákerestem az általad említett 2 sorozatra,és amit google kidobott... hát a képek alapján hogy is fogalmazzak,nem erre gondoltam,inkább egy életszerű romantikus történet érdekelne,nem pedig,hogy az arcomba nyomjanak egy Hentai-t más néven (igen,a hentai az egyetlen anime,amit így ismerek,mint műfajt :D),inkább a történet legyen jó,ne a hatásvadász melláradat... persze lehetnek benne ilyen kisebb erotikus jelenetek,de ne ez adja ki a történet kb felét...
2013. ápr. 23. 18:48
 3/12 oxcola válasza:
Én a toradora-t ajánlom. Sok hasonló van de nekem ez nagyon tetszet, remélem neked is tetszeni fog
2013. ápr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez nem hentai , hentaiban eksönt is mutatnak , ez a hard ecchi ahol csöcsök stb villog . De sokkal több ilyen magamutogatásban gyengébb ecchi is van PL: Bakemonogatari; Nisemonogatari .



De pl a Sora no Otoshimono-t nagyon ajánlom , nagyon beteg poénok vannak benne :D A bimbi dalon azóta röhögök.



De előző sem mondott roszat , bár a Toradorát inkább a Tsundere Romantikus komédiába sorolnál . Akkor már ajánlok e 2-t fajtát is : Tsundere: Zero no Tsukaima ; Isekai no Seikishi Monogatari ; Shakugan no Shana .


Romantikus Komédiák közül a legjobban a Kami nomi Zo Shiru Sekai-t tudnám kiemelni , mert a többi enyhén sablonos . De a sablon ellenére is vannak jók PL: Kimi ni Todoke ;Kaichou wa Maid-sama!; Ouran Koukou Host Club ; Tonari no Kaibutsu-kun , csak hogy a leg híresebbeket soroljam.

2013. ápr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hmm ez a bakemonogatari jónak tűnik,de a mondanivalódból nem nagyon értettem semmit,mivel nem tudok japánul,csak számolni(régen karate miatt)de majd ha érdekel ez az egész világ,lehet kicsit mélyebben beleásom magam :)
2013. ápr. 23. 20:34
 6/12 anonim ***** válasza:
Kimi ni todoke
2013. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
fú most találtam egy nagyon jót,már az első részt végig is néztem xD B Gata H Kei szarrá röhögtem rajta magam,de fura,hogy a csaj a főszereplő...
2013. ápr. 23. 21:16
 8/12 anonim ***** válasza:

B Gata pont a sablon fajta .


Egyébként a bakemonot nagyon ajánlom és nagyon sokan szeretik , ilyen elvont fantasy szerüség romantikus szállal.

2013. ápr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Amit keresel az ilyen hárem, ecchi, vígjáték, slice of life, tsundere kategóriák környékén lehet.

Pár opció (ami nem volt még említve):

- Steins; Gate . sajátságos humora és hangulata van, de nagyon jó. A végefele erősen thagédia jellegbe fordul

- KissxSis: no, ez erősen ecchi.Szerintem ez neked nem jönne, be, de azért...

- Boku wa tomodachi ga sukunai: barátkozós, humoros, iskolás - hárem anime (elég troll a humor). Az első évad kevésbé "sablonos" hárem, kategória, de a másodikban erre is picit jobban ráfeküdtek. Az egyik legjobb :)

- Full metal panic!: 3 évad +1 ova. Amolyan akció-szerelmes-vigjáték-meccha anime. Az első évad keverék, a második évad (Fummoffu) inkább epizódjellegű és vígjáték. A harmadic évad komorabb. Ezért (is) csináltak hozzá egy könnyedebb OVAt, ami inkább humoros.

Végső megoldásként egy kis Bludgeoning Angel Dokuro-Chan vagy Yondemasuyo, Azazel-san

Ezekhez már kellően el kell aljasulni. vígjáték mindkettő, csak meglehetősen morbid fajta :)

2013. ápr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Most tényleg a Steins;Gate-et hárem, ecchi, vígjáték, slice of life, tsundere ként kategorizálod ? Se ecchi se vígjáték nincs benne , tsundere és a slice of life is minimális , erősen sci-fi az egész S;G , mint ahogy a többi "testvér" animéje a C;H és az R;N is , sőt lassan a O;N is.
2013. ápr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!