Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a bajotok sasukéval? (naruto)

Mi a bajotok sasukéval? (naruto)

Figyelt kérdés

Mindenki őt útálja,miért? én kifejezetten szeretem!

még csak a sima narutónál tartok a 43.résznél.



2013. ápr. 23. 14:06
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
76%
Mert egy jellemtelen emoking az a karakter , majd meglátod a Shippuuden 140után , mi történik Itachi-val , utánna a Emoking Sas2 tök logikátlan lesz ...
2013. ápr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
88%
Ha még csak ott tartasz, ne aggódj, előbb-utóbb te is meg fogod utálni :) ha többet mondanék az már spoiler lenne.
2013. ápr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, Sakurát többen utálják. :)

Amúgy számomra Sasuke semleges karakter.

2013. ápr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
92%

Nagyképű, bunkó, logikátlan dolgokat tesz, ellentmond saját magának stb.

De ahogy az előttem lévő írta, Sakurát többen utálják :D

2013. ápr. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
79%
Igen Nagyképű, eléggé bunkó stb.....
2013. ápr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
50%

Csak ott tartasz ? ... Akkor nem értheted meg.

Tudom hogy már számtalanszor elmondták,de szeretném bővebben kifejteni,hogy te is megértsd,mert sima melléknevekből biztosan nem jössz rá.

Az elmegy,hogy szinte emós,de ha már ott tartasz hallottad a bemutatkozószövegét(soha életemben nem fogom elfelejteni,tavaly nyáron voltam ott,de még mindig az eszemben van...):"Uchiha Sasuke vagyok.Nem szeretek semmit,igazából MINDENT UTÁLOK.Álmokat nem kergetek.Életcélom van:feltámasztani a klánomat és megölni egy bizonyos személyt." ← Mindenkit,mindent utál,életcélja a gyilkosság,nem törődik a barátaival(nem is nevezi őket annak),sőt a bajtársaival,csapattársaival sem.(Pedig Naruto hányszor kockáztatta az életét,már akkor is,amikor elmegy utána,hogy hazavonszolja,mikor drága Sasuke önszántából menetelt el.)Azt mondta,az összes köteléket meg akarja szüntetni,ami őt és a falut illeti.Narutot pedig (aki mindig felnézett rá,a barátja akart lenni,megmentette hányszor és hányszor,könyörgött neki,sírt utána,vágyott a barátságára,és még sorolhatnám)...Narutot... meg akarta ÖLNI.Már az anime közepétől tervezi,hogy megöli,és ez nem szűnik meg a Shippuuden végén sem.

Most sajnálom,hogy annyi minden rosszat mondtam róla,hiszen és is imádom őt (: Csak meg akartam magyarázni,miért van ez ^^ (Igen,találtál valakit,aki Sasukét úgyszint' szereti :3). Én nem azért (oké,azért is ... *^^*) szeretem Sasukét,mert nagyon helyes és cuki és szép és feketehajú (kedvenc hajszínem) és cuki a haja és minden ehhez hasonló ^^ Hanem azért is,mert egyrészt meg tudom érteni.Más ugye elveszti a szüleit,árva meg minden,de azért ott van neki pl. az árvaház ahol nevelik,vagy eleve úgy születik hogy nincsenek szülei és akkor jobban viseli ... de Sasuke 7 éves volt még,amikor tucatnyi holttestet kellett kikerülnie hazafele menet abban a tudatban,hogy azok a holttestek azoké,akiket végtelenül szeretett (mert így volt,tényleg nagyon tudott szeretni,nem mint most.A bátyja már akkor komor volt meg minden,de Sasuke imádta őt is - sőt,úgy vettem észre,hogy őt szereti a legjobban.)Most akkor képzeljük el,hogy más már régen szívrohamban meghalt volna,... akkor mit élt át ő ? Ezek után még azt is megértem,hogy az egész falut le akarja gyilkolni... (mert később le akarja.)

Szóval ennyi,remélem haszonos volt. ^^

2013. ápr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Omg... Kösszönöm ezeket nem is tudtam,csak azt hogy most rajta van egy billog és hogy elég magának való.asszem a haku elleni küzdelemnél sasuke megmenti narutó életét.(ami szép volt tőle)sőt sokszor sakurát is megmenti/megmentette.Szerintem sakura kőszívűbb sasukénél mert szegény narutot semmiségek miatt bántja :(

Kíváncsi vagyok hogy mikortól lesz "gyilkos".Nekem meg kifejezetten tetszik hogy csendes és magának való.Najó azért a csúfolódás nagy mestere is :D

2013. ápr. 24. 15:49
 8/34 anonim ***** válasza:
Nincs semmi bajom vele kell egy ilyen 'Emoking' karakter is Narutoban.Végül is bunkó rosszindulatú de engem nem zavar.
2013. ápr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
58%

Szívesen ^^ Most bocsi hogy spoilerezek,de sajnos sikerül elmennie Orochimaruhoz ... de ha nincs az átok billogja,akkor Naruto legyőzte volna őt és sikerült volna a visszavitele a faluba.

Nem sokszor,egyszer Narutot és egyszer Sakurát. De aztán mindkettőt meg akarja ölni (még több spoiler ... :/ Igen,majd Sakurát is meg akarja ölni),szóval mit sem ér ez az egész megmentősdi. Ő megmentett valakit összesen 2-szer,őt meg legalább 5-ször annyiszor. xd

Nem,főleg ha majd elérsz a Shippuuden-hez, akkor meglátoid,Sakura nagyon megszereti Narutot ^^ (Sajnos csak mint csapattag,bajtárs,barát.)Amúgy meg az elejénél tartasz csak,aztán később meglátod,hogy amint az imádott Sasuke elhúz,Narutoval nem lesz semmi baja. :3 (Néha azért behúz egyet neki,de egyáltalán nem fintorog,mint mikor egy csapatba osztották őket,sőt rájön hogy Naruto mennyire erős (itt lelkileg gondolok),és örül,hogy egy csapatba kerülnek . (: (A Shippuuden fele azért jobban örvend Narutónak,mint Sasukénak. )

2013. ápr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

:)

én igazából sakurát tartom a csapat "kövének" ami a fiúk lábára van kötve.Mindíg hátra húzódik,alig segít valamit a harcokba,oké hogy okos de egy ninjának harcolnia is kell.Sasuke soha nem is szerette sakurát és nem is fogja...sasuke nem szerelmes típus,de azért az író neki is találhatna egy hozzá illő lányt;).Narutot én nagyon bírom,mert mindíg megnevetett:) sőt igazán mindenkit szeretek kivéve azt a gaarát(talán azért mert ő neki tényleg a gyilkolásból áll az élete,meg talán kicsit én is tartok tőle:D.)


Nem hittem volna hogy sasuke ilyen lesz.(amint mondtátok)Szerintem azért narutot mindíg is kedvelte,hiszen sokszor együtt működtek utasítás nélkül.Nagyon kíváncsi vagyok ahogy most írtatok.(álítólag a shippudenben már a karakterek érettebbek,idősebbek és jobban is néznek ki.)Én szinkronosan nézem,mert nekem úgy jobban át jön a hangulat,és nekem semmi bajom a szinkron hangokkal,a shippuden az már feliratos ugye?

2013. ápr. 24. 17:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!