Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a bajotok sasukéval? (naruto)

Mi a bajotok sasukéval? (naruto)

Figyelt kérdés

Mindenki őt útálja,miért? én kifejezetten szeretem!

még csak a sima narutónál tartok a 43.résznél.



2013. ápr. 23. 14:06
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Most pont ott vagyok,hogy képes volt hazudni,titkolózni,hogy megkímélje Narutót a rossz érzéstől. X'D De ahogy te gondolod,az én véleményem nem változik. ^^
2013. ápr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Ahogy az enyém sem. Nem véletlen van több utálója, mint Sasukenek.
2013. ápr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Kösszönöm a sok választ,igen még nem tartok a shippudennél,de már nagyon várom :) sasukét meg megtudom érteni,talán ha megmaradt vólna a családja nem lenne ilyen.
2013. ápr. 25. 18:20
 24/34 anonim ***** válasza:
Hogyhogy Talán ? ^^" Csak és csak azért ilyen,mert a saját bátyja mészárolta le a klán tagjait - egytől egyig.
2013. ápr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Hát bocsi,de én nem tudom elképzelni sasukét "normálisnak" és lehetséges hogy ha élne is a családja akkor is vissza húzódó lenne.
2013. ápr. 27. 19:04
 26/34 anonim ***** válasza:
Nem,Sasuke nagyon egy életvidám kölyök volt (leszámítva,hogy nem szerette,hogy csak a bátyját dicsérték),majd fog mutatni részletet a gyerekkorából,és meglátod,milyen mosolygós egy gyerek volt ^^
2013. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Nem lehet,mert a részletből én azt vettem ki,hogy nem volt egyáltalán visszahúzódó. :) Te majd értheted másképp,nem tudom,mindenesetre majd meglátod.
2013. ápr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Ó tényleg????akkkor bocsánat de tudjátok hogy ott még nem tartok és eddig rendesen még sosem láttam mosolyogni:(
2013. ápr. 28. 20:45
 29/34 anonim ***** válasza:
Amíg a családja élt és nyomi volt.
2013. ápr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
(SPOILER): Mert megölte Itachi-t és aztán belépett az Akatsukiba és megölte a majdnem Hokage-t: Danzo-t -------nem volt értelme hisz Itachi ölte meg a Clánját.-és elhagyta őt. :(
2013. máj. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!