Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a bajotok sasukéval? (naruto)

Mi a bajotok sasukéval? (naruto)

Figyelt kérdés

Mindenki őt útálja,miért? én kifejezetten szeretem!

még csak a sima narutónál tartok a 43.résznél.



2013. ápr. 23. 14:06
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Igazábol sok mindent nem tudok hozzásolni, mert előttem már mindent elmondtak. Nekem a kezdetektől Gaara és Naruto a kedvencem. Sasuke iránt olyan vegyes érzelmeim vannak, de igazábol bírom, van egy stílusa és borzalmas dolgokon ment át. Bár szerintem amilyen Narutofan vagyok mindegyik szereplőben találnék olyat, amit szeretek benne.
2013. ápr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

SPOILER


mangában már kiderült, hogy Sasuke cselekedetei olyan tulajdonságaiból erednek ami a klánjára jellemző

ahogy Tobirama elmondta, az Uchihák a szeretteiket nagyon mélyen a szívükbe zárják és elvesztésüktől körülbelül mondhatni megőrül

Sasuke is azért lett életvidám kisfiúból ilyen alak

de szerintem ez még nem is a vészesebb kategória

Obito története sokkal durvább

2013. ápr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
*megőrülnek
2013. ápr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Nemtom miért "emo"-zzák le, mikor egyáltalán nem az. Én azt nem szeretem benne,h könnyen befolyásolható, mondjuk ez magyarázható a világ miatt is amiben él.; illetve az,h sokszor idióta, irreális ötletei vannak és néha úgy tűnik,h nem tudja mit is akar.
2013. ápr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

Most,h így elolvastam a válaszokat, még annyit tennék hozzá, h azért mert nem nevezi Narutót a barátjának, attól még látszik rajta h nem gyűlöli, nem semleges számára, pl akkor is mikor összecsapott Narutóval !SPOILER! a Danzo elleni harc után, mikor tropára ment a látása.

Meg vki írta, h minden szereplőben talál vmi jót. Ez kb mindegyik meghalt "gonosz" szereplőnél így volt, egyik se volt igazán rossz. Mondjuk Kakuzu meg Hidan érdekes páros voltak :D Illetve Hidan még mindig mivel halhatatlan, ezt mondjuk bánom h ő nem tért vissza a történetbe.

Amúgy, kérdező, később Gaara más lesz... ;)

2013. ápr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Én még mindig csak azt tudom mondani,hogy még az elején vagy,úgyhogy ne ítélj meg senkit.Én pl. egyenesen ki nem állhattam Sakurát,oké hogy szerelmes meg minden,de mind hízelgett Sasukénak és olvadt el mikor meglátta :/ Annyit nyávogott hogy borzalom,azoknál a részeknél jött hogy leüssem .___." Szóval térjünk vissza... a Naruto és a Naruto Shippuuden között a látványosabb,feltűnőbb különbség tényleg a korkülömbség,az értesség,meg az ilyesmi.De valójában az az igazi különbség,hogy minden gyerkőc megváltozik (: Sskura most olyan aranyos,hogy majd' befalom *o* Lényeg,azt akarom mondani,hogy Gaara már a sima Naruto közepe fele megváltozik,és majd meglátod,hogy a Shippuudenben a falu vezetője lesz,és imádni fogják ^^ De tényleg olyan kis cuki ♥ Csak érj el oda ^^ (Of course,őt is Naruto kell felébressze,ahogy Neji-t :/)

Igen,feliratos,de hidd el,nekem pl. sokkal jobb felirattal,(főleg hogy Naruto magyar hangja egyáltalán nem tetszik ... szeretem Előd Botond hangját,cuki,de valahogy úgy egyáltalán nem illik Narutohoz ...),olyan aranyosan hadarnak japánul (főleg Naruto ) ♥ És egyszer csak megszokom,és már olyan természetes :3 És már zavar,hogy nem japánul van ... tényleg,nagyon aranyosak japánul,és a szinkronhangok is illenek egymáshoz,tökéletesek meg minden,nem mint a magyar szinkronok.

2013. ápr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Előző, nem tudom te mit néztél, de Sakura ugyan olyan nyomorék a második felében is, csak ott még színészkedik is hozzá...
2013. ápr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

"Most,h így elolvastam a válaszokat, még annyit tennék hozzá, h azért mert nem nevezi Narutót a barátjának, attól még látszik rajta h nem gyűlöli, nem semleges számára, pl akkor is mikor összecsapott Narutóval !SPOILER! a Danzo elleni harc után, mikor tropára ment a látása.

Meg vki írta, h minden szereplőben talál vmi jót. Ez kb mindegyik meghalt "gonosz" szereplőnél így volt, egyik se volt igazán rossz. Mondjuk Kakuzu meg Hidan érdekes páros voltak :D Illetve Hidan még mindig mivel halhatatlan, ezt mondjuk bánom h ő nem tért vissza a történetbe.

Amúgy, kérdező, később Gaara más lesz... ;)"

Tényleg... Most hogy mondod... Olyan sok Shippuuden részt én sem láttam,szóval ehhez nem nagyon tudok hozzászólást fűzni (2. évad,45. Shippuuden rész),de onnan is látszik,hogy mikor Sasuke elszökik a faluból,meg akarja ölni Narutót,de mégsem teszi,élni hagyja őt...

2013. ápr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Láttad a Shippuudent ? Szerintem nem nyomorék,de mindenkinek megvan a véleménye. :/ Ezer boocs hogy így fogalmazok,de fingom sincs miről beszélsz,Sakura nagyon is helyes,és nem húzódik meg a háttérben,hanem ő is kiveszi a részét,már amikor tudja és lehet.
2013. ápr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Láttam, ezért mondom. 1x, csak 1x tett valami hasznosat, utána maradt ugyan az a nyomorék Sasuke imádó, csak most már titkolja. Legnyomibb karakter az egész sorozatban.
2013. ápr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!