Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Jó animét, mangát tudtok...

Jó animét, mangát tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Edigg ezek tetszettek :Naruto, Nana, Full Metal Panic, Full Metal alchemist, Vampire knight, Fairy Tail és Fate stay night néztem még mást is de most nem sorolom fel mindet de az ezekhez hasonlókat keresném és horrort lehetőleg ne ^^' jöhet még romantikus is de azért ne csöpögjön xd Előre is köszönöm :) !

2012. júl. 26. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Pont most vagyok ráállva a Fairy Tailre, de látom, az már megvolt.:)

Amiket én nagyon szerettem:

Kuroshitsuji

Kimi ni Todoke

Ouran High School Host Club (annyit nevettem rajta...:))

Full Metal Panic! The Second Raid (szerintem a három évadból ez a legütősebb:))


Most így hirtelen ezek jutottak eszembe.:) Kiddy Grade? Anno adták az A+-on is, nagyon jó anime, fiatalabb koromban imádtam.:)

2012. júl. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszi de nem is tudtam hogy a Full metal Panicnak 3 évada van mi a 3.-ik ??
2012. júl. 26. 19:55
 3/9 anonim ***** válasza:

A The Second Raid a harmadik évad:D A Fumoffu a második.:) Így jönnek sorba:


Full Metal Panic!

Full Metal Panic! Fumoffu

Full Metal Panic! The Second Raid


A Fumoffu viszont a történetet nem igazán viszi előre, csak egy orbitális idiótaság.:D A jó értelemben, persze. Azt is ajánlom, én jókat szakadtam rajta.:D

2012. júl. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

(a Fumoffu hivatalosan nem a sztori része, side story, szóval tulképp a Second raid a második sorozat (és nem igazán évad :D Na jó, ez tök lényegtelen persze, csak gondoltam megosztom. xD)

Hát ajánlom az InuYashát, ha még nem láttad volna, magyar szinkronnal is van, bár talán nem végig, viszont iszonyat rossz (bár ha a FMP-ot szinkronnal nézted, túléled, mert ugyanaz a vinnyogó kiscsaj a főszereplő szinkronja itt is), de sztem eredeti szinkronnal (ez is) sokkal jobb. :)

Honey and Clover - állítólag ez is futott szinkronosan, meglepő nekem, mert ritka jó sorozat, pedig amiket átveszünk, azok khmmm. :D (tudom, tudom, sznob vagyok) Romantikus, de nem csöpögősen, és szerintem nagyon eltalált karakterek vannak benne.

Paradise Kiss - valaha szintén ment tévében, de tán felirattal? :D

Egyik személyes kedvencem az Ef. Van két sorozata, összefüggnek, szóval sorban érdemes. :D Ez inkább dráma, tipikusan bőgős néhol, de a második sorozat valami fenomenális. Hasonló kategóriában ajánlom az Air, Clannad, Kanon hármast még. De ezeket inkább 16-18 év fölött ajánlom jó szívvel.

Fate Stay nigh univerzum többi darabja megvolt már? Ha nem, érdemes pótolni. Tsukihime sztem a legjobb. :) Bár azért lehet ez már feszegeti a horror határait. :)

Kevésbé komoly, de szórakoztató kategóriában ajánlom: Hayate no Gotoku, Lucky Star, K-on!, Working! (neszesemmi sztori, előbbi kettőt csak akkor, ha az összes "klasszikus" animét láttad, ismered, és mellé még vagy 50 ismeretlent, különben oda a poénok zöme)

Code Geass esetleg? Elég sokan oda meg vissza vannak érte, személy szerint le nem nyűgözött, de nem rossz azért. Death Note a másik agyonhype-olt anime, érdemes megnézni.

Ha jelenleg futó is érdekel, Accel World. Szerintem nagyon jól eltalálták, bár megvannak persze a hibái, és még a végéig jó pár hetet várni kell sajnos.

Bízom benne, hogy találsz köztük érdekeset. Felirat magyarul fogalmam sincs, hogy van-e hozzájuk, angolul tuti beszerezhetőek.

2012. júl. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem teljesen mindegy, hogy évad vagy sorozat? A Fumoffu pedig a Full Metal Panic! széria része, és időrendben hamarabb jött ki mint a TSR.

Igazad van egyébként, tök lényegtelen információ volt, kár volt megosztani.:D

2012. júl. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ez nem pont ilyen de nálam a Death note a nyerő.
2012. júl. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezüst nyíl! :D Kedvenc ^.^fenn van a youtubon 21 részes, mindegyik 23 perces. egy kutyusról szól, akinek kiskorában az apját egy medve lelöki a hasadékba és meghal a szeme láttára. itt a kiskutyus számára biztos lesz, hogy mi a jövője: medvevadász legyen és bosszút álljon a medvén. Nagyon jó kis anime, japán. van szinkronosan, de az ált a neten vhsben van fent és az nagyon rossz. feliratosan is fent van, így üsd be a keresőbe:

ezüst nyíl uncut version

kicsit hosszabb neve lesz, de majd lesz egy gyüjtemény is, amiben 52 van, abba ha belemész majd nem végig viszi....de majd innen tudod :) és ha tetszik, akkor van folytatása is: ginga densetsu weed

ez már ezüst nyíl fiáról szól :) jó szórakozást :D

2012. júl. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én Pl utálom a Death Notet /félreéltés alkerülése végett a vége miatt ami POCSÉK! lett/


Angel Beats!

Mirai Nikki

Elfen Lied /<-elég véres/

Gantz /<-elég véres/

Shaman King

Hunter x Hunter (2011) /<- ha az ft teccik ezis fog/

Accel World

Kuroko No Basuke

Hyouka

Bakemonogatari/Nisemonogatari/Kizumonogatari /kizu még nemfutott le/

One Piece

Stein's Gate

Tiger and Bunny

.Hack// -ek , van vagy 5sorozat belőle

Sword Art Online - jelenleg fut , igéretes de a története .hack lopás

Yu-Gi-Oh! ZeXal - nemkell hozzá komment , sima yu gioh-t nemszerettem ez viszont tényleg jó.

Dusk Maiden of Amnesia - Múlt szezonból a kedvencem!

Haiyore!Nyaruko-san - shounen&comedy combó ! NAGYONJÓ!

Zero No Tsukaima /1-4évad/

Shakugan no Shana /1-3évad/

Mayo Chiki / ezt bátra ajánlom bárkinek aki echi rajongó és perverz :P /

Fate/Zero & Fate/Zero 2nd / fate/stay night előtörténete!/

Deadman Wonderland

Black Rock Shooter

Soul Eater

Kampfer - Echi & Shounen

Sekirei - Echi & Shounen , nagyonjó /2évada van , 3ra várunk :D/

Sousei no Aquarion /romantic & shounen & mecha combó egészjó de ugynézt hogy először a 2részes OVA-ját nézdmeg/

Aquarion EVOL /Sousei 2.évada 12.000évvel késöbb/

Medaka Box

Dog Days & Dog Days' /S2 jelenlegis fut/

Queen's Blade & Queen's Blade: Rurou no Senshi

Queen's Blade : Rebellion - múlt szezonban ment , aa jelenlegis fordítja

BERSERK

Black Lagoon

Jormungand & Jormungand 2nd /2nd kövi szezonban fog menni/

2012. júl. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
huh köszi mindenkinek mire belenézek mindegyikbe hogy miről szól megőszülök xd ^^'
2012. júl. 30. 18:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!