Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen animét tudnátok ajánlan...

Milyen animét tudnátok ajánlani nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy ti milyen animéket javasolnátok nekem? Itt van pár segítség:

-Eddig néztem:

Inuyasha

Bleach

Naruto

Blood+

-Nem nagyon szeretem a városi, verekedős animéket pl. Durarara

-Szeretem, ha vannak benne természetfeletti dolgok

-A főszereplőnek legyen különleges képessége

Esetleg az egyik főbb szereplő lány legyen

-Azokat az animéket szeretem, ahol nem használnak modern fegyvereket(pisztoly, gépfegyver stb...)

-És izgalmas legyen, jó grafikával


Kérlek, ha tudtok mondani ezek alapján egyet, válaszoljatok!

Előre is köszi a válaszokat! :)



2012. jún. 11. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:

[link] Fushigi Yuugi

[link] Scrapped Princess

[link] Slayers

[link] Ayashi no Ceres

2012. jún. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Modern fegyverek elődordulnak benne de nem e-köré épül a dolog.A főszereplőknek van különleges erejük és vannak főbb lány szereplők is.(társak)És a természetfeletti dolog pedig alap:D

-Fairy Tail

-One Piece

2012. jún. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha tetszett a Durarara, akkor a Baccanot se hagyd ki, ugyanaz a készítő, csak sokkal összetettebb...

A Midori no hibiben a főhős különleges képessége a jobbkeze, amivel nagyon jól verekszik, viszont utána egy csaj lesz a keze (hihetetlen perverzül hangzik, de vicces és aranyos anime xD) és nem tud verekedni... a csaj meg bele van esve, és egy ilyen helyzeten csak nevetni lehet szerintem :D

2012. jún. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fairy Tail-t én is ajánlom, varázslókról szól és rögtön az első főszereplő, akit megismerünk egy lány.

Esetleg még a Bokusatsu Tenshi Dokuro-chant tudnám mondani, a főszereplő lány egy angyal, aki védelmi célból beköltözik egy fiúhoz, de különleges kardjának köszönhetően rendre vérbe fulladnak közös jelenteik. A legidiótább, legagyamentebb anime, amit valaha láttam, de szerencsére csak négy részes, így kibírható :D

2012. jún. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hunter x Hunter (2011) - Neverende shounenek látszik bleach helyett jó , sőt sokkal jobb.Hisoká Powa :D

Fairy Tail

One Piece

Naruto Shippuuden

Baccano! - Ellég nagy odafigyelést igényel , jó anime csak nagyon kell figyelni.

Last Exile - Legelső animéim közöttvolt nagyonjó , Most ért véget a második évada.

Fate/Stay Night

Fate/Zero - F/SN előzménye

Fate/Zero 2nd - 2évada..

Bakemonogatari - Magyarul azt jelenti hogy Szellemese , címéböl lehet következtetni.

Nisemonogatari - Bake 2012-es folytatása.

Sousei No Aquarion - Mecha anime , olyan mint az evangelion.

Aquarion EVOL - Sousei "12.000évvel" Későbbi folytatása. Jelenleg fut asszem a 23.része lessz hétfőn.

Haiyore! Nyaruko-san - fut , brutálisanjó comedy-shounen keverék , egyik legjobb comedy eggig :D 11.része lesz szerdán.

Stein's Gate - MAL top3 ez mindent elmond, időgépes story nagyonjó , kárhogy magyarul eddig csak 9részvan (magyar felirattal természetesen..AA fordítja), első 3rész uncsi , de a "Human is dead, Miss Match" -után minden beundul!

Gintama & Gintama' - Poénos szarmurályos történet , nekem nemjöttbe , de az első Szériája MAL top6 a második MAL Top1

Ao No Exorcist

D.Gray-Man - Előzővel együtt ördögűzős történetek , D.nek lehet még folytatása mert a mangája fut és a vége se lett kimondottan , ao nemlett annyira jó mástörténet , a vége elég gány.

Another - Misztikus horrortörténet , az egészjó kategóriába tenném , sajnos a végére , kilehetett következtetni mindent.

Deat Note - Sokak szeretik , szerintem is jó volt egészen L haláláig utánna szenvedés.. csak 5öst adtam rá..

Shaman King - Jó anime , jó shounen , 1kár hogy animében nincs folytatása.

Deadman Wonderland - Nagyonjó átveréses börtönstory szuperképességekkel , kellene második évad..:/

Dance in the vampire bound - Vámpiros szerelmes gyilkolós story.

Hellsing - Bár szerintem mindenki látta ezt.

Blood + - 1 lány + 1 katana + egy pár szörny , vajon mi sül ki belőle.

Shiki

.hack// - ek MMORPG-kben játszódnak , kb mint a wow .. 2002es anime a legelső hack a legutolsó 2011es grafikailag vlégignézed külömbségek vannnak.Nem öszefüggő történet , de szinte mindenben ugyanazt keresik.A Mozija tetszett a legjobban : .hack// G.U. Trilogy


Nah a nagyágyúk :D a top4-em :

HighSchool DxD - Listám Top4-e . Kedvenc echi&shounen kombóm :D szinte könyörgöm hogy legyen második évada :D

Elfen Lied - Listám TOP3-ja . Brutális véres történet, élvezhető , 1lányról és 1 fiuról szól .. persze nem ugy ahogy gondolod ,(márha még nemláttad xD)

Angel Beats! - Listám TOP2-je . Öhm hogymondjam , fiu létemre a végén majdnem sírtam , pedig nemvagyok az a fajta .. Nagyonjó story , 1hiba van benne hogy a legvégén az ending elötti utolsó kép és ending utáni utolsó kép nemlett egyértelmü. Nem akarok spoilerezni nemondok többet.

Mirai Nikki TV - Listám TOP1-e . "Future Diary" "Jövőnapló" - cimből már lehet következtetni.Annak ellenére betettem top1nek hogy inkább az fsz "csaja" lett az igazi legnagyobb yandere az animetörténelemben :D rendesen fordulatos anime , végig lehet élvezni ,vannak véres jelenetek , vicces jelenetek,szomorú, átverések , árulás hazudozás lövöldőzés robbandtás,vannak istenek,naplótulajok,barátok , aztán vannak barátok akik nembarátok de mégis barátok.. szóval , tudnák mondani nemakarok spoilert , lényeg ez az ami nagyon megfogott :D

2012. jún. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sword art online
2012. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én ajánlanám pl : vampire knight

nana

Vadmacska Kommandó

Kilari

Méz és lóhere

Kaleido Star :nagyon nagy kedvenc

Death Note

2014. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!