Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések, a sezon legjobbjai...

Animések, a sezon legjobbjai szerintetek?

Figyelt kérdés

Én top 5ösöm:


1: Accel World (Torony magasan..)

2: SankaRea

3: Dusk Maiden of Amnesia

4: Fate/Zero 2nd

5: Hyouka


Amikben csalódtam : JORMUNGAND , Tsuritama , Medaka Box , Naruto SD : Rock Lee


Szerintetek/Nektek ?

(Csak zöld kezet adok!De never end shounent ne írjatok)



2012. máj. 17. 03:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Accel word nagyon érdekel, hónapokkal ezelőtt kinéztem magamnak, de még nem láttam, jobb szeretem megvárni, hogy egyben legyen. :D (türelmetlen fajta vagyok, na)

Hyouka szerintem nagyon jó, szerintem ez az egy lesz, amit folyamatában is nézek, mert azért vizsgák között kell némi jutalom. :D

SankaRea első pár részt megnéztem, de sokkal jobbra számítottam. Szóval az negatív. :D

2012. máj. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
accel world-be függő lettem , ennyire nekem még nemtetszett anime :D Simán aláírnák már msot belőle legalább 3szezont.
2012. máj. 17. 18:41
 3/6 anonim ***** válasza:
hát nekem toronymagasan első a Kuroko no Basket. a Sankarea-tól sokkal többet vártam volna, Accel World meg jó lenne ha nem így nézne ki a főszereplő >.>
2012. máj. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nemtudom szerintem a sankarea még ugyis nagyonjó hogy elmarad a mangátol.


Amm második , szerintem accel world fsz-ében pont ez a nagyon mesteri hogy béna és hogy nem számítt neki a való élet.

2012. máj. 19. 03:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Dusk Maiden of Amnesia tetszik ebbol a szezonbol a legjobban ^_^. Nekem a Zetman volt eleg negativ... nem tudom miert de nagyon nem tetszet ><. Hyouka is elegge bejon :)
2012. máj. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Fú b+, tedd rendbe az ízlésedet! Az Accel World toronymagasan az egyik legganajabb anime a történelemben.
2020. dec. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!