Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kedvenc animéd? Anti-animések...

Kedvenc animéd? Anti-animések kíméljenek.

Figyelt kérdés
Írd le a fő kedvencedet, valamint azt is, hogy miket láttál eddig^^
2011. jún. 25. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Naruto,Death note,bleach,full metal alchemist,full metal panic,yu yu hakusho,mez es lohere,slayers,inuyasha,es most kezdtem el nezni az Ao no exorcist
2011. jún. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kedvencek: Baccano!, Gintama, Sayonara Zetsubou-sensei, Paprika (ez mondjuk egészestés), Sengoku Basara, Level E, most jön kifelé a Tiger & Bunny és imádom XD, Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Natsume Yuujinchou


Láttam még: Naruto, Bleach, Kuroshitsuji, Paranoia agent, Kaleido star, Kamichu, Bounen no xamdou, FMA első sorozat,Welcome to the NHK, Death Note, Paradise Kiss, Jigoku Shoujo, Shaman king, Maria Holic, Bus gamer, Detroit metal city, sok egészestés (pl. Chihiro, The girl who leapt..., Brae story) meg még sok más, most ennyi jut eszembe XD


sokat nem bírttam végignézni, mert nem tetszett: pl. Code geass, Pandora hearts, Darker than black, Blood +...

2011. jún. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Code Geass, Blood+ nekem megvolt végig, igaz,m eléggé szenvedősen.

Nagyon izének kell lennie egy sorozatnak, hogy ne nézzem meg végig, amit elkezdek, ált. végignézem.


One Piece-t senki? :(

2011. jún. 25. 20:38
 4/8 anonim ***** válasza:
csak nemrég kezdtem el nézni animét:eddig Naruto,Vampire Knight és Wolf's Rain
2011. jún. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja és Highschool of dead,valaki tud ajánlani ezekhez hasonló jó animéket?

Elöző voltam

2011. jún. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedvencek: Naruto, D. Gray-man, Vampire Knight, Kaichou wa Maid-sama, Ghost Hunt, Kaleido Star, Death Note, Fairy Tail

Egyebek: Fullmetal Alchemist, Princess Princess, Bleach, InuYasha, Tokyo Mew Mew, Pokemon,

Még csak pár részt néztem: Kuroshitsuji, Wolf's rain

Pár éve néztem, de már nem sokra emlékszem belőle, de nem valami tetszetős: Yu Yu Hakusho

13/L

2011. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Méz és Lóhere, Gravitation, Nana, Paradise Kiss, Kaleido társulat, Hell Girl
2011. jún. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Suzumiya Haruhi no yuutsu, Clannad, Kanon, Seitokai Yakuindomo, 11 eyes

Az összeset nem sorolom fel, elég sokat láttam, listát nem vezetek.

2011. jún. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!