Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Más is nagyon utálja az...

Más is nagyon utálja az alkonyatot? (Rajongók kíméljenek! )

Figyelt kérdés
Mert én rühellem! Az egy dolog, hogy én fiú vagyok, és a rajongói 99%-ka lány, de megkérdeztem mást is és ők is utálják. Érdekes, akkor hogy a fenébe lehet valami ennyire felkapott. NEm baj. néhány év és le se fogják szarni.
2010. ápr. 25. 13:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
36%
Van még egy ilyen primitív unatkozó ember itt mint te? remélem nem, egyedül is sok vagy. Olyanok mint te, ne reagáljanak -.-
2010. ápr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Én nem utálom, engem hidegen hagy.
2010. ápr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
58%

Én megnéztem az első részét,de nagyon unalmasnak tartottam,így ebből bőven elég is volt.Ezért a többi részét meg se néztem,sőt a könyvet sem olvastam el(pedig imádok olvasni,és rengeteget olvasok is)

Ritka amikor valami annyira pocsék,hogy a hideg is kiráz tőle..(na ez is ilyen volt)

23/N

2010. ápr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
45%

Én nem utálom,inkább szánalmasnak tartom! ×D Lány vagyok,de megzakkannék,ha egy ilyen idétlen filmet kellene megnéznem!


23/L

2010. ápr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
46%
jah engem is hidegen hagy, 20 on éves ismerettségi körömben azért nem olyan népszerű ez a dolog már szerencsére, emlékeztek a tokio hotel ra? annak is vége lett egyszer csak, de legalábbis nem ők folynak a csapból ami már elég
2010. ápr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
39%
én nem utálom az alkonyatot, lemegy a Nap és kész....az Alkonyat című filmet meg nem láttam ;)
2010. ápr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
33%

Az első részt több mint 4 óra alatt tudtam megnézni mert annyira unalmas volt, hogy sokszor meg kellett állítanom, hogy ne aludjak el. A másodikat már meg se néztem.

Szerintem borzalmas film, de nem dühít ez a rajongás érte. Persze, kicsit sok, de minden kornak meg van a maga favoritja. Szerintem neked is vannak/voltak olyan dolgok az életedben amiről huzamosabb ideig nem tudtál lekattanni, nekem is voltak, mindenkinek volt már minimum egyszer.

Ez teljesen normális, ezt az élményt nem venném el senkitől.


20/L

2010. ápr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
42%
most nem fogok elkezdeni papolni, mert én szeretem, csak egy kérdésem lenne: ha utálod, mi a sz*rnak foglalkozol vele? én se szeretek sok mindent, nem is foglalkozok vele. nem mindegy az neked, hogy ki szereti?
2010. ápr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%
Majd ha felnőtt leszel, felfogod (remélhetőleg), hogy ami az egyik embernek tetszik,nem biztos,hogy a másiknak is..Nem vagyok rajongó,nem is tetszett a film különösebben,de az kifejezetten irritál,hogy egyesek nem képesek elfogadni,ha más embereknek más az ízlésük,véleményük..
2010. ápr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Már bocsi, tudom, hogy ízlések és pofonok. De ez azért akasztott ki ennyire mert egy baromságot imádnak. Mert tegyük fel van valami ami nekem nem jön be de elismerem, hogy jó. Az oké, hogy akkor vannak rajongói. De ennek?! Nézzük csak a történetet. BAROMSÁG!!!! SEMMI ÉRTELME!!!! Romantikus vámpír regény jesszusom!!!!!
2010. ápr. 25. 14:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!