Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Más is nagyon utálja az...

Más is nagyon utálja az alkonyatot? (Rajongók kíméljenek! )

Figyelt kérdés
Mert én rühellem! Az egy dolog, hogy én fiú vagyok, és a rajongói 99%-ka lány, de megkérdeztem mást is és ők is utálják. Érdekes, akkor hogy a fenébe lehet valami ennyire felkapott. NEm baj. néhány év és le se fogják szarni.
2010. ápr. 25. 13:46
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Nem olvastam, nem láttam, majd utána elmondom, jó? Lehet, hogy sokára, mert így is feltorlódtak az olvasnivalók, de ha van türelmed kivárni, még visszatérek. :-)
2010. ápr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
11%
mond csak, te milyen könyveket szeretsz? nem tudom mi az, de szerintem baromság. amíg nem ismersz valamit ne alkoss róla véleményt, jesszusom, hány éves vagy, 10?
2010. ápr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
74%
És nagy könyvolvasó vagyok,mind 3megjelent könyvét megvettem és elolvastam,és úgy kijelentem ,hogy elég unalmas könyv,ezerszer jobbak vannak...
2010. ápr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
65%
Nem rossz se a film, se a könyv. Nem vagyok rajongó, de nekem tetszettek.
2010. ápr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
50%
Én sem vagyok rajongó de megnéztem és nem volt olyan rossz mint amilyennek sokan beállították.
2010. ápr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
65%

Én sem szeretem, de szerintem felesleges utálatra fordítanod az enegiádat. Én egyszer megnéztem, eldöntöttem, hogy nem tetszik, és ennyi. Többet nem foglalkozom vele.

15L

2010. ápr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
64%

Mikor elolvastam a könyvet, teljesen odavoltam érte,le se bírtam rakni,szó szerint,de akkor még kb. a kutya se ismerte,és én személy szerint egy jópofa történetnek tartottam. Viszont mint oly sok más jópofának tűnő dolog, ez is el lett rontva azzal,hogy ilyen felkapott lett,és már a könyökömön jön ki...Bemegyek egy játékboltba ajándékot venni a húgomnak,erre az egész tele van alkonyatos barbie-babákkal, plusz múltkor a villamoson volt szerencsém hallani az alábbi-két 11-12 éves lányka közt zajló-párbeszédet:

- Júúj,és te mit gondolsz Edward Cullen-ről?

- Óóóh,bárcsak én lehetnék a felesége,úgy irigylem a Bellát.

- Iigen, de azért Jasper is eléggé cukííí.

- És amikor Edward azt mondja Bellának,hogy nem tud nélküle élni?

- Óóóóóóh.

És ezt folytatták egész addig,meg gondolom még az után is,miután kínomban már leszálltam, mivel a fülhallgató nem bizonyult elegendő védelemnek a sipákoló hangjuk ellen.

Egy szó ,mint száz,nekem is elegem van az Alkonyatból,

de ilyen felkapott dolgok mindig is voltak,meg lesznek is, emlékezzünk csak,nem olyan rég még Troy Bolton volt az univerzum legjobb pasija a tinilányok szerint...Majd ez is elmúlik idővel,csak győzzük kivárni...


Ui.: bocsi a hosszú kommentért...


16/L

2010. ápr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező !

Neked ilyen tökéletes az életed hogy ez a legnagyobb problémád ????? De most komolyan...

És ha hisztérikusan rajonganak érte akkor mi van?

Miért fáj ez neked?

Sz@rd le és éld az életedet és ne foglalkozz ilyen baromságokkal...

2010. ápr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ha tudod hogy pár év múlva úgy is a feledés homályába és elfelejtik, akkor mi a francnak írtad ki a kérdést?

Esküszöm nem értem...ha tudod rá a választ akkor minek írkálod ki???

Ajjjj...az ilyenek úgy fel tudnak húzni....GRR

2010. ápr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Emberek,emberek, azért őt is meglehet érteni!Azt mondjátok hogy ne foglalkozzon vele?Ne foglalkozzon ilyenekkel?

HOGY A JÓ VAGINÁBA????

Akármerre fordulunk mindenhonnan ez folyik!!!Hogy a frászkarikába ne foglalkozzon vele ha a pofájába tolják?Ez itt a kérdés.

Hogy a kérdésre válaszoljak,én olvastam az első könyvet,és ez volt a reakcióm:

ಠ_ಠ

Annyira...

nagyon...

megbántam...

ಥ_ಥ

Egyik barátnőm ajánlotta,hallottam róla már,de csak annyit tudtam milyen jóóóó,meg izgiiiiii,kiráááááály,és gondoltam akkor már ha ilyen jó akkor belemegyek.Kölcsönadta,ránézek milyen sok oldala van,gondolom biztos izgalmas,kíváncsi vagyok mi fog benne történni^^

Elkezdtem olvasni,rendben elég jó,szép az írói stílus,eddig oké.

Már az elején kezdtem kicsit kapiskálni hogy valami nem stimmel,mivel Bella...kicsit eltúlzott ^^" (lásd.: Mary Sue)gondolom az író biztos ki fogja később korrigálni valamivel,biztos valami bődületes csavar lesz a könyv közepén,tovább olvasok.És olvasok.És olvasok.És olv...Zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.

SEMMI SE TÖRTÉNIK BENNE!!!!!!!

Mármint azon kívül hogy a srác csillog,a csaj meg ki akarja nyírni magát néhányszor.

Olyan...mint egy rossz fanfic.

A pasi tökéletes lovag,blabla,de nem lehetnek együtt,blabla,mindketten akarják pedig bla.

A csaj depis blablabla,de mindenki őt akarja bla mindent a szerelemért blablaBLAAAAA.

Vár a pasira pár évszakot blaaaaaa,pasi családja sültcsirkének nézi,blabla,soha nem lehetnek együtt oooooh sííííír, DE MÉGIS!!!( DUN DUN DUUUUN)

Tvájlájt dióhéjban^^

A kérdésre válaszolva:

ÉN IS. PEDIG HATÁROZOTTAN POZITÍVAN ÁLLTAM HOZZÁ.

És ha belegondolok,nem is vártam tőle túl sokat.Ha ilyen híres a könyv,persze hogy várok néhány jó kis csavart!

...de csak az agyam csavarodott beXD


17/L

2012. júl. 16. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!