Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések, szerintetek érdemes...

Animések, szerintetek érdemes folytatnom?

Figyelt kérdés

Van egy weblapom : [link]

A kérdés adott .

Ugye már ha pár embernek tudok vele segíteni már megérte , szerintetek érdemes folytatni vagy tök feleseleges ?



2012. ápr. 22. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Heló! Szerintem hobbi szinten simán megéri foglalkozni vele, heti 2-3 órát. Sajnos, ha komolyabban akarod csinálni, akkor elvenne 5-6 órát is az életedből naponta, ezt kalkuláld bele. Biztos lesz, akinek segítesz, csak reklámozd majd egy kicsit az oldalad. És kérlek figyelj a helyesírásra (egyelőre az nem egyenlőre... a saját érdekedben :)). Sok sikert!
2012. ápr. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát szerintem totál felesleges, bocsi, nem akarok a lelkedbe taposni.

Torrentet keresgélni szerintem sokan tudnak, ha mégse, akkor google, vagy az első szembejövő elmagyarázza. Torrentgyűjtemény van az animeweb.hu-n is, direkt letöltés is van. Animeaddicts is egy egész színvonalas magyar oldal. Ezekkel szemben egy egyszerű mlapos oldalnak nem sok esélye lesz, google találatban is valahol a 800000. oldalon leszel.

A helyesírás pedig tényleg hagy némi kívánnivalót, adj rá többet.

Ráadásul az nem jött le, hogy engedélyed is van a feliratok terjesztéséhez, pedig néha egy-egy fordítócsapat elég ideges az ilyenért (a magyarokat nem ismerem őszintén szólva, de hátha). Vagy kérj tőlük engedélyt (miért ne adnák meg ugye), vagy ha ez megvolt, írd is ki szerintem. :)

Ha nagyon rajta vagy a témán, csináld, de nem érdemes sok időt/energiát beleölni. Inkább kérdezd meg az ismertebb oldalakon nem-e kell tag (animeweben pl. asszem pont kéne ilyen).

2012. ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hogyha elszántad magad akkor mindenképp folytasd .... :) Szányrá időt találjálki új dolgokat bővicsd és bisztosan jo lesz . Szeméj szerint kíváncsi vagyok .... hogy milesz belőle . :)
2012. júl. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ahogy látom, nem folytattad.
2020. dec. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!