Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik a jobb? Bleach, , One...

Melyik a jobb? Bleach, , One Piece, Dragon Ball?

Figyelt kérdés
Nemtudom melyiket nézzem meg elősször

2012. máj. 3. 13:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
32%
Dragon Ball..három szériás, állati hosszú,de befolyásolta az egész életemet, és a bátyámét is, soha nem felejtjük el, gyerekkorunk és egész életünk egyik legjobb élménye volt :)
2012. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem a One Piece :)

Tényleg nagyon jó, megnevettet, elgondolkodtat(ha jó gondolkodó vagy XD), megsirat. A fillerek is jók, egyáltalán nem rontja az animét. A grafika régi (1999) de évről évre javul. Nagyon kedvenc lett, alig 1 hónap alatt 400 rész :D

A Dragon Ball, nem igazán szeretem, egy részt mert nem tetszik a grafika, és mert régi. Ezt leszámítva tudom, hogy állati nagy anime. Jó a történet a szereplők stb.

Ha máshogy néznének ki a karakterek biztos ez bis kedvenc lenne.

Bleach, őszintén szólva ne nagyon kezdj bele... én úgy kezdtem bele, hogy milyen király, meg minden, de ahogy ment előre a történet annyira kezdett ellaposodni. Rohadt sok filler, és még az is sz'ar. De te tudod, ez az én véleményem.

2012. máj. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
61%

hm-hm. A dragon ball gicsit öregecske, nem? Ahhoz is mért gondolom a grafikája.

Biztosat nem lehet mondani. Mindenkinek másik tetszik jobban. Szerintem nézz meg 3-5 részt mindegyikből és dönts melyik jön be (jobban). Ez a mennyiség a teljes tartalékhoz képest csak apró csepp a tengerben :)

2012. máj. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
27%
nekem az Dragon Ball a kedvencem csak ezt az egy Anime-t nézem de olyan szinten megszerettem hogy újra és újra nézem hatalmas a mai napig ez az Anime :D
2012. máj. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%

Nekem a Bleach volt az első olyan anime, amit felirattal néztem végig. Talán ez az egyetlen oka hogy még mindig a favoritok között van nálam. Ha belekezdesz, a fillereket nyugodtan hagyd ki - unalmasak (a zanpaktuo-s volt az egyetlen jó) és közük sincs az eredeti történethez, amivel engem annó kezdő animésként jól összezavartak.

A Dragon ball a 90'es évek animéit tükrözi. Gyerekkoromban láttam belőle néhány részt, de ma már nem bírnám végignézni, pedig tényleg jó a története.

One piece: 3-szor kezdtem bele, de azóta se jutottam túl az első részeken. Állítólag a 100. rész körül kezd kibontakozni, de addig át kell vészelni. De még nem adtam fel! Tervbe van, hogy újra nekifekszem - a fanoknak sikerült meggyőzniük :D

2012. máj. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
52%
Mind 3 jó , szerintem a mostis futó a OP a legjobb , de a DB és a bleach is k.va jó .-
2012. máj. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
76%
one piece a kb 60-ik résztől indul be
2012. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
33%
Nem igazán tudom,hogy mi az one piece de a bleach és a dragon ball rohadt jók!!A dragon ballnak jó a története,szereplők is meg minden...és még a 20 évesek is nézik és nekik is favorit...A bleach-ből nekem az arrankáros és espada-s részek tetszenek rohadtul...az se rossz ami az arrancárok előtt vannak!
2012. máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
48%
Bleach
2012. máj. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
43%

Ha a dragon ballt választod: NE szinkronosan.


élvezhető úgy is persze, gyerekként nagyon jó volt úgy is, de most azt mondom sokkal jobb a japán hang.


ezek közül inkább a One Piece a legjobb, de ajánlom -inkább- a conan a detektívet is (detective conan; meitantei conan; case closed), krimi az is lassan indul be, ezért nem is lett itthon népszerű, de később HATALMAS sorozattá válik.

2012. máj. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!