Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kusuriya no Hitorigoto/The...

Katona Dius kérdése:

Kusuriya no Hitorigoto/The Apothecary Diaries mangát keresem magyarul, akár pdf-ben, akár könyvben (?)

Figyelt kérdés
Nem találom sehol, egyik fordító csapat sem fordította még le?
jún. 12. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:

ha még le is fordította valaki a mangát, nem sokra mész vele, nagyon kevés manga chapter van, az anime nem manga, hanem light novel alapján készül, a lightnovel már bőven 11 könyvnél jár


ha tudsz angolul easybe megtudod olvasni őket, mivel 250-300 oldalasak fejenként

jún. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az angol tudásom elég ratyi, bár próbálom fejleszteni, sajnos nincs azon a szinten, hogy úgy mangázzak/novellezzek.
jún. 12. 20:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire segít amit írok, bár lehet semennyire sem, de én is így voltam mint te még 2 éve, úgy kezdtem el én is lightnovelt olvasni vagy szimplán angol könyveket, letöltöttem pdf-ben, egy bekezdést megpróbáltam angolul, majd utána ha nem értettem beraktam DEEPL fordítóba, elég jól fordít, így sokat lehet belőle tanulni, nyelv szerkezeteket, szavakat stb.


1 év után mikor kicsit jobban ment a mondat szerkezet, és csak a szavak tudásának a hiányával volt bajom, vettem egy e-book olvasót használtan 30-40ezerért, aminek azaz előnye, hogy érintő képernyős, és ha rá böksz egy angol szóra, ki adja egyből magyarul, jelenleg már folyékonyan megy az angol nyelvű könyv olvasás elég gyorsan.


Szóval ha kicsit tényleg rá mész az angolra simán menni pár éven belül.

jún. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!