Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit szólnál hozzá, ha L...

Mit szólnál hozzá, ha L (Death Note) létezett volna, és egy ilyen cikket találtál volna róla az egyik bulvármagazinban?

Figyelt kérdés

L - AZ EGYKORI MESTERDETEKTÍV ELTITKOLT KAPCSOLATA??


20 éve annak, hogy rejtélyes körülmények között elhunyt a világ egyik legtitokzatosabb nyomozója, akinek a halálát igyekeztek sok ideig titokban tartani. Az eset körül sok a rejtély, ám néhány dolog napvilágot látott az idők folyamán.

Kiderült, hogy a világot félrevezették, ugyanis már egy ideje nem az igazi L irányította a hatóságot, csak valaki a nevében beszélt.


A források szerint L halála a Kira üggyel áll kapcsolatban, és a pánikkeltés elkerülése miatt titkolták el az igazságot. De ki volt ez a férfi, és mit kell tudni róla?


Erről indítunk egy sorozatot, és igyekszünk a zseni nyomozó életének ismeretlen részleteit felfedni.


Egy neve elhallgatását kérő egykori olasz prostituált a következőt mondta lapunknak:


"... A közhiedelemmel ellentétben volt néhány ember a Földön, aki ismerte L valódi személyazonosságát. Jó emberismerő volt, így tudta, kinek nyílhat meg.


Én L-el akkor ismerkedtem meg, amikor New Yorkban járt, egy bordélyházban. Egy bűnügyön dolgozott, és nagyon kimerült volt. Hetente kétszer járt hozzám a stresszt levezetni... Magas, sápadt, félhosszú hajú srác volt... a szexuális életben mohó volt, de illedelmes... amikor a Kira ügyön dolgozott, akkor is tartottuk a kapcsolatot. Mondta, hogy már tudja, ki a tettes, és miután lebuktatta, majd ismét átjön Amerikába, hogy lazítson."


Lapunk megkérdezte a hölgyet, hogy L árult-e neki el részleteket a Kira üggyel kapcsolatban:


"... semmi konkrétumot nem mondott, csak annyit, hogy van egy gyanúsítottja, és jó lenne, ha nem beszélnénk... ez volt az utolsó szóváltásunk, többet nem hívott. Amikor a médiában tovább propagálták L-t, már tudtam: az igazi L halott, és Kira ölte meg.".


Arra a kérdésre, hogy ő maga nem félt-e Kirától, a következőket mondta:


"... L sosem beszélt a szociális kapcsolatairól, még csak azt sem tudtam, hogy ő maga honnan, milyen készülékről hív engem, ugyanis sosem adott telefonszámot nekem sem, és rendszerint ismeretlen számról hívott. Lehetetlen volt, hogy Kira eljusson hozzám... de nagyon féltem. Mikor tudtam, hogy valószínűleg meghalt, rájöttem, hogy milyen értékes az élet. Felhagytam a prostitúcióval, és egyetemre mentem... L alapvetően a vendégköröm része, de jó barátom is volt. Sosem felejtem el".


Sorozatunk következő részében egy nevelőnőt szólaltatunk meg, aki L nevelését is felügyelete az intézetben. Mindezt, a vasárnapi számunkban.


2022. szept. 20. 21:44
A kérdező szavazást indított:
Ez a cikk koholmány lenne.
Akár igaz is lehetett volna.
6 szavazat
 1/1 A kérdező kommentje:
*valószínűleg tudja, ki a tettes.
2022. szept. 20. 21:46

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!