Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Megszoktad hallgatni az op-t...

Megszoktad hallgatni az op-t és az ed-t?

Figyelt kérdés

2021. jan. 7. 16:31
A kérdező szavazást indított:
Meghallgatom mindkettőt részenként
Csak az op-t
Csak az ed-t
Egyiket sem
Csak egyszer hallgatom meg őket
58 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Ha tetszik az op/ed, akkor külön letöltöm, s zeneként hallgatom. :)

De ritka mikor tetszik.

2021. jan. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Mivel online nézek, az openinget muszáj meghallgatnom. Az endinget általában csak egyszer szoktam. Ha tetszik, akkor letöltöm mindkettőt.
2021. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
En altalaban az openinget, es az ed-t egyszer, bar vannak olyanok, amikor nagyon tetszik, es akkor vegig hallgatom mindkettot, es meg neki allok tancikalni is :D
2021. jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%

#2

Az áttekerésről nem hallottál még?

2021. jan. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ, hogy tetszik-e.
2021. jan. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az opening és az Ending gyártás egy külön művészet, mind élőszereplős sorozatoknál és mind anime sorozatoknál. Az esetek 90%-ban nem tekerem át az openinget. Ha valami nagyon borzalmas, csakis akkor. Egyébként, nem tudom, hogy, lehet csak szerencsés vagyok, de egyetlen egy olyan animét sem láttam ha ne lett volna minimum zseniális az OP. Az Endingek pedig még inkább. Szóval azokat nem szoktam áttekerni
2021. jan. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

Általában nem. Esetleg egyszer, ha jó a zenéje.


Ahhoz, hogy egynél többször megnézzem, egy önmagában is jó zenés videónak kell lennie. Erre nincs sok példa.

2021. jan. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ milyen. Pl a Yuri on ice openingje nagyon jó, de mondjuk a promised neverland bármennyire is jó sorozat az openingje nekem nagyon nem jött be.
2021. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%

uu pedig en iMaDoM a yakusoku no neverland openingjet xD bar izlesek es pofonok(vagymi😅)



FIREEEEEEEEEEEEE aTo iKUtSu nO jIyUu wO nAnAnAnAnA

2021. jan. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon tetszik az opening vagy az ending akkor volt már olyan, hogy minden résznél meghallgattam. De ez ritka. Nem csak egyszer hallgatom meg de nem is hallgatom meg az összes résznél.

Amúgy én is le szoktam tölteni és úgy hallgatom őket.

2021. jan. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!