Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » D.Gray-man. LavixAllen vagy...

Sztella999 kérdése:

D.Gray-man. LavixAllen vagy AllenxLenalee?

Figyelt kérdés

Emberek, van még valaki aki emlékszik erre a mangára/animére? Mert én igen, és kíváncsi lennék az emberek véleményére, és gyorsan közlöm mielőtt félre értés történne, nem, nem a fangirl beszél belőlem. De én inkább a LavixAllen-t (Laven) preferálom mint a másikat. A Laven-re elég sok kisebb, nagyobb utalás is van, de most csak pár olyat, emelnék ki amit a wikipedia is: Az első az lenne, mikor Allen "halála" után utaznak a hajón Lavi, Allen egyetjen megmaradt kártyáját nézegeti és közben azon gondolkozik amit a Bookman (magyar szinkronban Krónikás) mondott neki. Második: Lavi viselkedése Tikky-vel szemben (remélem értitek melyik részre gondolok) és az a mondat ami elhagyja Lavi száját: Nem feledem ezt az arcot: ő az aki megölte Allen-t!(Ezt amúgy nem értem mert Wong elmondta nekik hogy Allen él nem?) Lavi nagyon elakarta intézni Tikky-t(szegénynek nem sikerült):Én fogok ezzel a passasal végezni,senki se merjen beleavatkozni! Addig nem tudok megnyugodni míg péppé nem verem!

Meg van egy 3. dolog is, ez nem volt benne a wikipedia cikkben, ezen csak úgy elgondolkodtam, hogy amikor a bárkában Road látomást,illúziót nem tudom, hogy hívjam, bocsájt Lavi-ra a másik Lavi (annyira nem tudok fogalmazni) azt mondja neki:Nem mondtad el az öregnek, hogy magadnál tartottad(vagy valami ilyesmi, amúgy itt Allen kártyalapjára utalt).Ez érdekes, miért lenne baj hogy Lavi-nál van az a lap?

Szerintem túl sokat beszéltem erről, térjünk át a másik témára!

Allen és Lenalee szerintem nekik nics annyi pillanatuk minta Lavi-éknak.Allen úgy tekint rá mint egy nővérre, Lenalee meg mint a nagy családja tagjára. Köztük is történhet valami nem azt mondom, hogy nem csak ahhoz idő kéne, sok-sok idő.

Én a véleményetekre vagyok kíváncsi, és így talán elkezdhetünk egy értelmes beszélgetést!



#D.Gray-man #Allen Walker #Lenalee Lee #LavixAllen #AllenxLenalee
2020. aug. 17. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyikről sem hallottam!
2020. aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem az Allen x Lavi-nak sokkal nagyobb az esélye, mint az Allen x Lenalee-nak. Lehet, hogy említetted már csak én nem vettem észre, de egyszer történt egy olyan is, hogy Lavi valami hasonlókat mondott Allen-nek: És ha kialszik a tábortűz, akkor csak úgy tudnánk felmelegedni, ha szorosan összeölelkeznénk! Szerintem ez is elég sokat elmond, de még pluszba rátesz egy lapáttal, hogy Lavi a Bárkában Allen nyakába ugrik, azzal, hogy ő is akarja hallani ahogy Allen zongorázik.
2021. ápr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!